| Autors | Ziņojums |
| edzussss | |
Kopš: 04. Nov 2006
Ziņojumi: 2
Braucu ar:
| kadus maksimalos diskus var uzlikt 330xd 2003 |
Offline | |
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
| no kamaza schiet vareeja  |
Offline | |
|
ROLEXX  | |
 Kopš: 10. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 11581
Braucu ar: Cayenne S, B6 cabrio; Suzuki SV1000s
| 11"
----------------- Juridiskie pakalpojumi
|
Offline | |
|
PERFS  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13766
Braucu ar: Accelerationism
| Nomainiiju topika nosaukumu |
Offline | |
|
Maxis  | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10088
Braucu ar: F30 ‘19; i4 M50 `24
| Priekš kam lielākus par 18? |
Offline | |
|
100  | |
 Kopš: 27. Jun 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4543
Braucu ar: ...
| r19
labaak jau R18
----------------- 100. |
Offline | |
|
| WRC | |
Kopš: 11. Jul 2003
Ziņojumi: 461
Braucu ar:
| R20 www.wheelscompany.com/2006/fahrzeuge.php?marke=BMW
[ This message was edited by: WRC on 2007-12-26 15:40 ] |
Offline | |
|
thomass  | |
 Kopš: 04. Dec 2004
No: Jelgava
Ziņojumi: 10049
Braucu ar: A8
| kad buus v3 >??}
-----------------
|
Offline | |
|
|
|
exlibris  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
Ziņojumi: 512
Braucu ar: e91
|
2007-12-26 15:08, edzussss rakstīja:
kadus maksimalos diskus var uzlikt 330xd 2003
Tak atver priekšējās durvis un paskaties cik maksimāli lielus var uzlikt.(šofera pusē)
[ This message was edited by: exlibris on 2007-12-26 15:53 ] |
Offline | |
|
thomass  | |
 Kopš: 04. Dec 2004
No: Jelgava
Ziņojumi: 10049
Braucu ar: A8
|
2007-12-26 15:52, MOnk rakstīja:
2007-12-26 15:49, thomass rakstīja:
kad buus v3 >??}
shodien nebuushot
jaa suudiigi es te majaas sapuceejies seezu pie datora un gaidu ! bet nu tad neko
-----------------
|
Offline | |
|
| gg | |
 Kopš: 14. Apr 2003
Ziņojumi: 570
Braucu ar: NISSAN RS13
| man vairaak interesee kaads J (platums) un kaads ET(iznesums) priekshaa, pakaljaa vareetu buut te.
varbuut arii diskus kaads tapaziist?
|
Offline | |
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
| R19
ar 235/35/19 riepu derees  |
Offline | |
|
thomass  | |
 Kopš: 04. Dec 2004
No: Jelgava
Ziņojumi: 10049
Braucu ar: A8
| ar plataaku ar derees
-----------------
|
Offline | |
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
|
2007-12-26 15:59, gg rakstīja:
man vairaak interesee kaads J (platums) un kaads ET(iznesums) priekshaa, pakaljaa vareetu buut te.
varbuut arii diskus kaads tapaziist?
[img] http://www.200sx.lv/albums/gg/BMW_E46_330d_Touring.jpg"" target="_blank" title="http://www.200sx.lv/albums/gg/BMW_E46_330d_Touring.jpg"" class="postlink">http://www.200sx.lv/albums/gg/BMW_E46_330d_Touring.jpg" target="_blank" target="_new">http://www.200sx.lv/albums/gg/BMW_E46_330d_Touring.jpg" BORDER="0[/img]
ne gluzhi tas ko veeleejies uzzinaat - nevalceejot arkas priekshaa var uzlikt max 8.5 @ ET40, aizmuguree 9,5 @ ET45 (ne-M3)
|
Offline | |
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
|
2007-12-26 16:02, thomass rakstīja:
ar plataaku ar derees
265/30/R19 max  |
Offline | |
|
thomass  | |
 Kopš: 04. Dec 2004
No: Jelgava
Ziņojumi: 10049
Braucu ar: A8
|
2007-12-26 16:05, defekc rakstīja:
2007-12-26 16:02, thomass rakstīja:
ar plataaku ar derees
265/30/R19 max 
255/35/19 pats esmu skruuveejis virsuu e46 328
-----------------
|
Offline | |
|
|
|
thomass  | |
 Kopš: 04. Dec 2004
No: Jelgava
Ziņojumi: 10049
Braucu ar: A8
|
2007-12-26 16:12, MOnk rakstīja:
uz e46 265 riepa jau ir mazohisms ne braukshana 
prieksaa var buut a aimuguree kas vainas ?? 
-----------------
|
Offline | |
|
Ga4a  | |
Kopš: 13. Jun 2003
Ziņojumi: 4113
Braucu ar: F15 M50D
| riepu platumu nado chateljno otberat’, jo ar 235 neraustija pa risem, ar 225 rausta utt. e36 18" uz 225 visas 4as - šausmīgi rausta, laikam vajag platākas. |
Offline | |
|
| e34 | |
 Kopš: 11. Feb 2004
Ziņojumi: 4184
Braucu ar: e53 V8/KTM 1290 SAS
|
2007-12-26 16:48, Ga4a rakstīja:
riepu platumu nado chateljno otberat’, jo ar 235 neraustija pa risem, ar 225 rausta utt. e36 18" uz 225 visas 4as - šausmīgi rausta, laikam vajag platākas.
kaut kas neiet kopaa tavaa textaa.riepu platums tomeer ir jaaveertee razhotaaja ieteiktais,jaaskataas plaaksniitee,kas ir max paredzeets... |
Offline | |
|
Maxis  | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10088
Braucu ar: F30 ‘19; i4 M50 `24
| plus diska iznesumam jābūt `riginal |
Offline | |
|