Kategorija: BMW Latvijā

CSDD ieviesis 'Nākotnes klasikas' numurzīmes (23)

Sestdien, 1. aprīlī, Ministru kabineta (MK) ārkārtas sēdē pieņemti grozījumi transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumos, kas turpmāk paredz izsniegt specializētās “nākotnes klasikas” automobiļu numurzīmes, atvēlot tam “NK” numurzīmju sēriju.


Video: Jaunā 'BMW X6' prezentācija Spilves lidostā (14)

Jaunā "BMW X6" modeļa (F16 – rūpnīcas indekss) Latvijas mēroga prezentācija norisinājās Rīgā, Spilves lidostā. Pasākumu apmeklēja ap 260 viesu. Pie markas oficiālā izplatītāja Latvijā "Inchcape BM Auto" jaunais "BMW X6" maksā no 68 600 eiro (ieskaitot PVN).


WESS zaudē jaunu BMW tirdzniecības tiesības (38)

Sākot ar šāgada 1. oktobri, “WESS” pārtrauks jaunu “BMW” automobiļu tirdzniecību, koncentrējoties uz “Lexus” un “Toyota” tirdzniecību un servisa pakalpojumiem. Tomēr uzņēmums turpinās sniegt autorizēta “BMW” servisa pakalpojumus.


BMW izplatītājs 'BM Auto' maina nosaukumu (10)

Auto mazumtirdzniecības uzņēmuma „Inchcape” grupas pārstāvji Latvijā maina nosaukumu: „BM Auto” uz „Inchcape BM Auto”, bet „Baltic Motors” – uz „Inchcape Motors Latvia”, šodien medijiem rīkotajā pasākumā sporta kompleksā „333” paziņoja „Inchcape” uzņēmumu grupas vadītājs Latvijā Andris Kulbergs.


BMWPower.lv apmeklētājs uzvar marķējuma uzlīmes konkursā (24)

Otrdien, 30.novembrī, SIA „Autonams” Auto aizsardzības centrā, Rīgā, notika Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Latvijas Apdrošinātāju asociācijas, AutoNews.lv un „Autonams” organizētā konkursa „Par marķēšanas skices uzlīmes izveidi” noslēgums.


Ar mākslu pret auto spoguļu zagļiem (32)

Valsts policija kopā ar apdrošinātājiem un automašīnu marķētājiem nolēmusi pārraut autodetaļu zagļu "barības ķēdi", tai skaitā izveidojot īpaši labi pamanāmu marķējumu auto spoguļiem.


Atskats uz BMW Track day (10)

Latvijas BMW klubs sadarbībā ar BM Auto 15.maijā (Starptautiskā ģimenes diena) Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcēja BMW cienītājus un entuziastus, savus radus un draugus, kā arī citu marku automašīnu saimniekus uz savu pirmo šīs sezonas pasākumu - „BMW Track day“. Patīkami, ka, neskatoties uz diezgan vēso laiku, dalībnieki ieradās kuplā skaitā – kopā bija pieteikušies 60 drosmīgie, kuri vēlējās pārbaudīt savas un savu spēkratu spējas slēgtā autošosejas trasē.


Latvijā jau apskatāma un nopērkama jaunā 7.sērija (51)

Sākot ar 15.novembri, Latvijas „BMW” oficiālo dīleru salonos – „BM Auto” (Dārzciema iela 64a) un „WESS Select” (K.Ulmaņa gatve 123) – jau ir apskatāms un nopērkams jaunās paaudzes „BMW” 7.sērijas luksusa sedans. Automobiļa cena ir no 76’460 eiro komplektācijā ar dīzeļa dzinēju un no 79’460 eiro – ar benzīna motoru.


CSDD eksāmenus pieņems ar BMW 118d (35)

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) nākamo trīs gadu laikā autobraucēju eksāmenus pieņems ar "BMW 118d" un "Volkswagen" (VW) markas automobiļiem, informēja CSDD.


'BMW Sauber F1' formulas kopija 'WESS Select' autosalonā (8)

Sadarbībā ar „Bridgestone” no 7.jūlija līdz 15.augustam „BMW” autosalonā „WESS Select” ir iespēja apskatīt „BMW Sauber F1” komandas formulas kopiju. Šī automašīna ir 1:1 „BMW F1”, ar ko braucis „BMW Sauber F1” komandas pilots Roberts Kubica.


www.Rezervesdalas24.lv

www.siguldaadventures.com

www.bungee.lv