Kategorija: Autosports

BMW parādījis jauno bolīdu DTM sacensībām (1)

Kompānija BMW prezentējusi jauno “M4 DTM” sacīkšu automobili, ar kuru startēs šī gada Vācijas Salonauto čempionātā (Deutsche Tourenwagen Masters (DTM)).


'TopGear' kādam Minišosejas pilotam dāvās braucienu ar F1

Līdz ar jaunās motosporta disciplīnas “Minišoseja” atklāšanu žurnāls “TopGear Latvija” izsludina jauno autosporta talantu meklēšanu un balvu – braucienu ar F-1 bolīdu.


Sākusies reģistrācija Minišosejas sacīkstēm (1)

11. maijā Biķernieku trasē debitēs jauns autosporta seriāls ielas automašīnām – Minišoseja. Dalībnieku reģistrācija atklāšanas posmam jau ir sākusies. Lai braucējiem būtu iespēja sagatavoties jaunajai autosporta disciplīnai, pirms sacīkstēm tiks organizēti Minišosejas oficiālie treniņi Biķernieku kompleksās sporta bāzes moto trasē.


BMW atklāj DTM sacīkšu M3 krāsojumu

Kompānija “BMW”, kas šogad atgriežas salonauto čempionātā DTM, prezentējusi sacīkšu “M3” kupejas krāsojumu. Par galveno sponsoru kļuvis koncerns “BP”, kurš uz “BMW M3” reklamēs “Castrol” sacīkšu smērvielas un degvielas uzpildes staciju tīklu “Aral”.


Jauna autošosejas disciplīna Biķerniekos – minišoseja (35)

Pēc vairāku gadu idejas lološanas, šovasar tiks atklāta pavisam jauna autošosejas disciplīna – minišoseja, vortālu BMWPower.lv informēja Andis Meilands. Iecere veidot šādu disciplīnu radusies, jo pēdējos gados ir izteikti jūtama ikdienas braucēja vēlme drošā veidā un par samērīgu cenu pamēģināt asākas sajūtas autotrasē, pārbaudīt savas spējas un izjust sacensības garšu sportiskā gaisotnē.


Nākamais LDČ posms – Tartu lidlaukā jūnijā (8)

Igaunijas Dragreisa čempionāta ietvaros Tartu lidlaukā 11. un 12.jūnijā norisināsies Latvijas Dragreisa čempionāta otrais posms. Latvijas dalībnieki pirmo reizi šosezon varēs sacensties klasiskajā dragreisa distancē – 402 metros.


Dragreisu sezonu atklās 24.aprīlī Biķerniekos (26)

24.aprīlī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiks Latvijas Dragreisa čempionāta pirmais posms „Eparts.lv Drag Meeting 2011”, kas vienlaikus būs arī šī gada Biķernieku trases atklāšanas pasākums.


Video: Latvijas Drifta sērijas noslēdzošais posms (32)

Rudenīgās noskaņās sportistiem šī bija vēl pēdējā iespēja šogad pārsteigt savus līdzjutējus un drifta fanus ar savu sniegumu. Diezgan saspringta situācija bija arī kopvērtējumā, jo līdz pat pēdējam posmam vēl nebija skaidrs, kurš būs tas, kuru kronēsim par 2008.gada drifta karali Latvijā.


Latviešiem vairākas uzvaras 1000 km sacensībās Palangā (16)

No 17. līdz 19.jūlijam Palangā norisinājās viens no Lietuvas vērienīgākajiem autosporta pasākumiem – 1000 km sacensības. Vairākas latviešu komandas izcīnīja ne tikai pjedestālus savās klasēs, bet arī augstas vietas kopvērtējumā.


'HGK Drift Party' – 1.jūnijā trasē '333' (16)

Šāgada 1.jūnijā trasē „333” (Rīgas rajona „Sila Priedēs”) norisināsies Latvijas Drift Sērijas (LDS) 2.posma sacensības „HGK DRIFT PARTY”. Šajā posmā piedalīsies gan trasēs redzēti drifta auto, gan arī jauni pašmāju braucēji, turklāt jau tradicionāli startēs Lietuvas sportisti, kā arī pirmo reizi savus spēkus un sniegumu beidzot demonstrēs Igauņu drifta braucēji.


www.Rezervesdalas24.lv

www.siguldaadventures.com

www.bungee.lv