Online

Pašreiz BMWPower skatas 35 viesi un 12 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesE21 332i Turbo "jauna elpa"

Pievienota: 30. Dec 2016, 12:52
Atjaunota: 30. Dec 2016, 14:37

Komentāri (64)

Visas galerijas no lietotāja Phasma


Nekas jau nav beidzies, tikai mācos no savām kļūdām, pilnveidoju darbu izpildes kvalitāti, apgūstu jaunas prasmes un turpinu iet uz mērķi!

Ja reiz motors ir ārā, vajag sadarīt dažas lietas, kuras mājo prātā jau labu laiciņu - trubu rāmis priekšai. Jaucam visu nost...izmantoju pareizo materiālu. Paldies "Vāģi Reising" par trubu locīšanu. Apbrīnoju kā viņi izlocīja rores pēc mana muļķīgā parauga - salocītas alumīnija caurulītes. Mērīšana piegriešana un metināšana. Rezultātā sanāk šādi

Tilta stiprinājumi saglabāti pie oriģinālajiem lonžeronu galiem. Triangulācijas stipras, piesaistītas karkasam. Glāžu vietas tika sastiprinātas ar atsevišķu rāmi un virsbūves gabali pakāpeniski izgriezti, lai nekas neaizpeld.
Virsbūves stūrus izgriezu, lai panāktu lielāku klīrensu starp riepu un virsbūvi. Izgriežam un pārmetinam.

Tālāk uz laiciņu darbnīcu pārtaisam par krāsotavu, pieaicinam krāsotāju.Kad viss ir smuki balts, sākas atpakaļceļš - hadene ar uzlabojumiem, bremžu maģistrāles, vadi.Tā kā viss, kas agrāk stiprinājās pie virsbūves nu ir jāstiprina pie trubām, izdomāju papraktizēties frēzēšanā.Kad stiprinājumu skavas gatavas, var karināt lietas pa savām vietām. Un tam nepieciešams motora modelis.Dzinējam pa to laiku atnāca vārsti...mazliet nopietnāki par iepriekšējiem, jo materiāli ieplūdei/izplūdei atšķiras. bloks sagatavots piramīdgredzenu blīvei un galvai noņemta skaida pēc dzeses kanālu aizmetināšanas. Jauna starpvārpsta ar šālēm ir vietā.
Tā kā ložņājot iekšā un ārā nolietojas grīdas krāsojums, izlēmu uztaisīt ieklājumu. Zem kājām ir vanniņa, kurā paliek smiltis uc draza - viegli savākt un uzturēt tīrību.Un arī ugunsdzēsējs atnāca..nu kā ziemassvētku dāvana sportiņam.