Online

Pašreiz BMWPower skatas 88 viesi un 32 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties



Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot ne-BMW detaļas I

AutorsZiņojums
martinez
03. Aug 2019, 01:38 #2081

Kopš: 25. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 28525

Braucu ar: cietu seju

Pēdējiem 3 postētājiem - ir tāds useris “protest”, viņš jums var palīdzēt

-----------------
https://lv.wikipedia.org/wiki/Imanta
Offline
proTEST
03. Aug 2019, 09:37 #2082

Kopš: 23. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2236

Braucu ar: 9 x 99


03 Aug 2019, 01:38:09 @martinez rakstīja:
Pēdējiem 3 postētājiem - ir tāds useris “protest”, viņš jums var palīdzēt

Paldies!
Offline
cufiks
03. Aug 2019, 09:46 #2083

Kopš: 03. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 7095

Braucu ar: pirkstu pa Tirzu


03 Aug 2019, 09:37:15 @proTEST rakstīja:

03 Aug 2019, 01:38:09 @martinez rakstīja:
Pēdējiem 3 postētājiem - ir tāds useris “protest”, viņš jums var palīdzēt

Paldies!






Tāpat atlaides nedabūsi
Online
kristaps_sh
18. Aug 2019, 10:58 #2084

Kopš: 18. Nov 2011

Ziņojumi: 285

Braucu ar: dīzeli

Pārdodu priekšējos un aizmugurējos lukturus no VW Bora un aizmugurējos amortizatorus no Golf IV / Bora

[size=150]MK4 Golf/Bora Bilstein aizmugures amortizatori ĻOTI SVAIGI 20 eur/kompl[/size]


[size=150]MK4 bora lukturi priekšai (universālis/sedans) un aizmugurei (sedans)[/size]
*Bora priekšējie oriģinālie HELLA lukturi ar miglas lukturu funkciju 35eur/kompl


*Bora aizmugurējās HELLA lampas, vienai neliela plaisa 10eur/kompl



Sazināties tikai un vienīgi zvanot vai rakstot sms/whatsapp pa tālruni divi6482140
Detaļas atrodas daļa Rīgā.
Offline
BigBear
20. Aug 2019, 09:08 #2085

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1581

Braucu ar: Glanci

Varbūt, kādam noder Volgo R16 komplekts! 100 eur

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/16/bjxeec.html
Offline
Atizz
30. Aug 2019, 08:24 #2086

Kopš: 03. Jan 2010

Ziņojumi: 164

Braucu ar: e39 2.5TDS

Kur pa normālu ciparu var uz vietas iegādaties auto lampas? Jokauto zinu, tur nav
Offline
Zivis
18. Sep 2019, 12:36 #2087

Kopš: 07. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 596

Braucu ar: nēģi

Par brīvu atdodu Nissan Juke FL purna detaļas, pēc avārijas jaunu detaļu uzlikšanas ir palikušas dažas vecās ar un bez defektiņiem.
Tā kā, ja interesē lētāk salikt savu Juky, 2941677septiņi, pašsavākšana Juglā.
Offline
VAZeliins
26. Sep 2019, 10:56 #2088

Kopš: 03. Apr 2014

No: Jūrmala

Ziņojumi: 217

Braucu ar: karteri pa guļošajiem

Pārdodu rezerves daļas no Honda Prelude 4gen
F20Z1 dzinējs ar kārbu
NFS stila bamperi ir arī oriģinālie
Stikli
Interjera, eksterjera elementi
Daļas no ritošās

Par pieejamību, stāvokli un cenu zvanīt vai rakstīt Whatsapp 20560326

[ Šo ziņu laboja VAZeliins, 26 Sep 2019, 11:08:11 ]

Offline
arnisK
30. Sep 2019, 16:02 #2089

Kopš: 24. Mar 2013

Ziņojumi: 159

Braucu ar: mopēdu

Vw passat b6 variant bagāžnieka spoilers ar bremžu gaismu. Nav ideāls, ir noskrāpēts vienā vietā.
Links
Spaiņa krāsā.
50€
29909629

[ Šo ziņu laboja arnisK, 30 Sep 2019, 16:46:21 ]

Offline
martinsz
01. Oct 2019, 22:42 #2090

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5725

Braucu ar: kartingu

Varbūt te kāds ar VAGiem krāmējās?
Nopirkšu:

- GOLF 5 Universal aizmugurējo vāku sudrabotā krāsā, bez rūsas
- Passat CC 2012 aizmugurējās kreisās durvis

-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Offline
Latvietis96
02. Oct 2019, 10:28 #2091

Kopš: 10. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 1260

Braucu ar: 538d Msport/540i

Pārdodu tādu pašu magnetolu tikai pa 30€ jaunu.
https://ss.com/msg/lv/transport/spare-parts/aud...rders/fbkdh.html
Tel. 25664600

[ Šo ziņu laboja Latvietis96, 02 Oct 2019, 10:29:52 ]

Offline
APe
04. Oct 2019, 20:43 #2092

Kopš: 02. Dec 2009

Ziņojumi: 151

Braucu ar:

Detaļas no DAF 45 - 150





Offline
Foxijs
04. Oct 2019, 21:44 #2093

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3124

Braucu ar:

kādam nav audi a6 pilnās lampas aizm?
Offline
InsaneInNissane
10. Oct 2019, 20:48 #2094

Kopš: 05. Oct 2013

Ziņojumi: 7

Braucu ar: baudu

Opel Zafira 1.9 cdti 2007 gada jauns sajuugs, paspeeju paardot mashiinu pirms uzliku. 300. Var runaat par cenu.
Labaak zvaniit +37126869953



[ Šo ziņu laboja InsaneInNissane, 10 Oct 2019, 20:49:01 ]

Offline
tralla33
15. Oct 2019, 23:52 #2095

Kopš: 14. Dec 2007

No: Smiltene

Ziņojumi: 155

Braucu ar: 4x4, FWD, RWD

Pārdodu detaļas no Audi 100/A6 C4 2.5TDI (AAT). 29149917
Motors 150 eiro.
5 ātrumu mehāniskā pārnesumkārba 50 eiro.
Automātiskā pārnesumkārba 90 eiro.
Augstspiediena sūknis 80 eiro.
Sprauslas 5gb. 50 eiro.
Ģenerators 30 eiro.
Stūres pastiprinātāja sūknis 20 eiro
Sakabes āķis 25 eiro.
Bremžu vakuumsūknis 25 eiro.
Gaisa mērītājs 25 eiro
Centrālās atslēgas sūknis 25 eiro
Priekšējie krēsli apsildāmie. 15 eiro.

u.c. daļas 29149917

[ Šo ziņu laboja tralla33, 15 Oct 2019, 23:56:07 ]

Offline
martinsz
24. Oct 2019, 22:24 #2096

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5725

Braucu ar: kartingu

Nopirkšu VAG 1.6 BSE dzinēju. Pliku, bloks + galva

-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Offline
cliors
25. Oct 2019, 16:07 #2097

Kopš: 22. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 116

Braucu ar: GF8

Pārdodu abus priekšējos amartizatorus, KYB firmas, priekš Peugeot 208, 2012.
Iespējams der kādam citam Peugeot arī.

Cena norādīta par abiem amartizatoriem kopā, gan labās puses, gan kreisās puses, pilnīgi jauni, neuzstādīti.

Kļūdas pēc tika nopirkta nepareizā detaļa, tapēc tiek pārdota.

Cena par abiem - 65EUR.

Pm vai whatsapp/ 26419774

[ Šo ziņu laboja cliors, 25 Oct 2019, 16:07:36 ]

Offline
arnijs_e39
25. Oct 2019, 23:09 #2098

Kopš: 14. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 662

Braucu ar: LI-92 , AB-55

Interesē no passat cc detaļas, ir kādam uz jaukšanu vai zina kādu kam ir?
Offline
martinsz
31. Oct 2019, 19:58 #2099

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5725

Braucu ar: kartingu


21 Feb 2017, 16:57:38 @martinsz rakstīja:
Jauna Volvo kreisā pusass. Ražotājs - Spidan. 95 eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> VOLVO S60 I 2.0 T 07/2000-04/2010
> VOLVO S60 I 2.3 T5 07/2000-09/2002
> VOLVO S60 I 2.4 D 12/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 D5 07/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 T 11/2000-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T AWD 11/2001-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T5 04/2004-04/2010
> VOLVO S60 I 2.5 T AWD 07/2002-
> VOLVO S60 I T5 11/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.0 T 07/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.3 T5 03/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 03/2004-03/2005
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T AWD 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T5 03/2004-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T AWD 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) R 2,5 T AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 03/2000-

OEM Nr. :
VOLVO 8689210
VOLVO 8603789
VOLVO 8602574
VOLVO 8601853
VOLVO 8252033
VOLVO 36000518
VOLVO 30783082
VOLVO 9480544
VOLVO 30735129


Jauns Jaguar Nissens radiators - 80eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.0 D 07/2003-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.1 V6 03/2002-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.5 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 3.0 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2007
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.0 D 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.5 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 3.0 02/2004-12/2009

OEM Nr.:
JAGUA 4H8005AF
JAGUA C2S514702
JAGUA C2S42756
JAGUA C2S042756
JAGUA C2S31599
JAGUA C2S3599
JAGUA C2S1231


- Jauns VAGU ezis, der visādiem VW, AUDI un SEAT - 30eur




- Jauns VAGU salona ventilators - 45eur



- Jauni VAG priekšējie Fremax bremžu diski - 20eur. Der ļoti daudziem vagiem, oem nummuri:

VAG 1J0 615 301 E
VAG 1J0 615 301 P
VAG 1J0 615 301 M

Premium Black Carbon +
Riteņa rumbas diametrs [mm]: 65
Riteņa diska urbumu skaits: 5
Minimālais biezums [mm]: 19
Virsma: Pārklāts
Apstrāde: Daudzoglekļa
Augstums [mm]: 36,5
Krāsa: Melns
Bremžu diska biezums [mm]: 22
Bremžu diska tips: Ventilējams
Diametrs [mm]: 280


-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Offline
edzhulis
01. Nov 2019, 09:49 #2100

Kopš: 16. Aug 2019

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

Pārdodu dažādas Mercedes-Benz detaļas, principā jaunas un nelietotas.

Mercedes GLC X253 bagažnieka ēņģe - 20 EUR/gab

2x kautkādas eņģes pec kodiem neko neatradu 10 EUR/gab

2x Disku centriņi melnā krāsā jauni - 5EUR/gab vai manu pret BMW centriņiem.

Home pogas rāmis (A2139008310) itkā no W213 - 80 EUR

Home poga ar kontrolieri (A2139008310 + A2139004608 ) - 160 EUR

Kruizkontroles/PDC/360 kameras pogas kas virs gaismu slēdža (X253/W205 varbut der arī citiem) - 20-30 EUR

Centra konsules pūlksteņi (A2138272000) no (W213/W205/W222 varbūt der arī citiem) - 50 EUR/gab

A/C control module no W205/X253 (A2059006923) - 70 EUR

Door Control unit module W213 (A2389006700) - 60 EUR

Car phone control unit E-klases (A2139006911) - 40 EUR

Ja kas interese vai vajag bildes PM
Cenas runājamas


[ Šo ziņu laboja edzhulis, 01 Nov 2019, 09:53:41 ]

Offline

Moderatori: AV, CP17, DoubleD, GirtzB, Jagr, OX, Puxxx, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, niknais, noisex, zzips