Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatas 89 viesi un 52 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties



Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot ne-BMW detaļas I

AutorsZiņojums
mavericks
11. Nov 2019, 22:22 #2101

Kopš: 24. Feb 2007

Ziņojumi: 391

Braucu ar:

Pārdodu:

VW, AUDI, Škoda (Golfi, Passat, Octavia, Yeti, A3 u.c.) iepakojumā jaunas, divas aizmugurējās atsaites (Lemforder)

kods: 2677502

Par abām 30 eur.(veikala cena par vienu ~20 eur)
Rīga
Offline
Leps
21. Nov 2019, 16:31 #2102

Kopš: 05. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 314

Braucu ar: 3.0 D

VW Touareg priekšējie originali xenon lukturi
abi lukturi ir nopulēti
laba stavokli gan tehniski, gan vizuali
visi stiprinajumi veseli
ispējama uzstadišana uz vietas

140eur

Atrodas Riga
28287040



Offline
martinsz
02. Dec 2019, 21:31 #2103

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5731

Braucu ar: kartingu


21 Feb 2017, 16:57:38 @martinsz rakstīja:
Jauna Volvo kreisā pusass. Ražotājs - Spidan. 90 eur



Der:

> VOLVO S60 I 2.0 T 07/2000-04/2010
> VOLVO S60 I 2.3 T5 07/2000-09/2002
> VOLVO S60 I 2.4 D 12/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 D5 07/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 T 11/2000-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T AWD 11/2001-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T5 04/2004-04/2010
> VOLVO S60 I 2.5 T AWD 07/2002-
> VOLVO S60 I T5 11/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.0 T 07/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.3 T5 03/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 03/2004-03/2005
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T AWD 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T5 03/2004-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T AWD 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) R 2,5 T AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 03/2000-

OEM Nr. :
VOLVO 8689210
VOLVO 8603789
VOLVO 8602574
VOLVO 8601853
VOLVO 8252033
VOLVO 36000518
VOLVO 30783082
VOLVO 9480544
VOLVO 30735129


Jauns Jaguar Nissens radiators - 70eur


Der:

> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.0 D 07/2003-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.1 V6 03/2002-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.5 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 3.0 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2007
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.0 D 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.5 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 3.0 02/2004-12/2009

OEM Nr.:
JAGUA 4H8005AF
JAGUA C2S514702
JAGUA C2S42756
JAGUA C2S042756
JAGUA C2S31599
JAGUA C2S3599
JAGUA C2S1231


- Jauns VAGU ezis, der visādiem VW, AUDI un SEAT - 30eur




- Jauns VAGU salona ventilators - 35eur



- Jauni VAG priekšējie Fremax bremžu diski - 20eur. Der ļoti daudziem vagiem, oem nummuri:

VAG 1J0 615 301 E
VAG 1J0 615 301 P
VAG 1J0 615 301 M

Premium Black Carbon +
Riteņa rumbas diametrs [mm]: 65
Riteņa diska urbumu skaits: 5
Minimālais biezums [mm]: 19
Virsma: Pārklāts
Apstrāde: Daudzoglekļa
Augstums [mm]: 36,5
Krāsa: Melns
Bremžu diska biezums [mm]: 22
Bremžu diska tips: Ventilējams
Diametrs [mm]: 280

-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Offline
janeks7
02. Dec 2019, 21:55 #2104

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 2523

Braucu ar: G3 & 968M

Nopirkšu orig VW R15 metàla disku uzlikas(kalpakus)

Pm
Offline
valvoline
02. Dec 2019, 22:36 #2105

Kopš: 16. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2313

Braucu ar: 4x4



Ja nu kāds grib iepriecināt uz svētkiem savu Touaregu - 200eur
Pm vai 29822000
Offline
arnisK
03. Dec 2019, 14:51 #2106

Kopš: 24. Mar 2013

Ziņojumi: 161

Braucu ar: mopēdu

Ir passāta b6 uniša bagāžnieka spoileris ar bremžu gaismu. Spaiņa krāsā un viena maliņa ir noberzta.
30€
Offline

Moderatori: AV, CP17, DoubleD, GirtzB, Jagr, OX, Puxxx, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, niknais, noisex, zzips