Online

Pašreiz BMWPower skatas 54 viesi un 7 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties



Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot ne-BMW detaļas I

AutorsZiņojums
unregistred
11. Mar 2019, 14:43 #2041

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 506

Braucu ar: bme

FORD FOCUS 2.0tdci 2008.g. Interkulera radiators 30eur, kondicioniera radiators 30eur, motora panna 30eur. t.22-111-553





Offline
unregistred
11. Mar 2019, 14:47 #2042

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 506

Braucu ar: bme

Pārdodu c270 rezerves daļas. T. 22-111-553. Zvaniet lai precizet info.
Ksenona lampas ļoti labā stāvoklī, nopulētas 380 EUR komplekts
Lietie diski avantgarde ar vasaras riepam 200 EUR
El. nolokami spoguļi 80 EUR par abiem
Motors 400 EUR
Spārni 20 EUR gb.
Pr. bampers ar miglam 80 EUR
Turbīna 50 EUR
Starteris 40 EUR
Ammo ar atsperem 80 EUR komplekts

















[ Šo ziņu laboja unregistred, 11 Mar 2019, 14:47:33 ]

Offline
Raituha
20. Mar 2019, 12:12 #2043

Kopš: 12. Nov 2013

No: Ogre

Ziņojumi: 111

Braucu ar: smirdekli

Mercedes w203 2.2cdi sprauslas.visas četras 60e
Offline
Hazard
20. Mar 2019, 13:19 #2044

Kopš: 07. May 2009

No: Viļaka

Ziņojumi: 846

Braucu ar: e28



Iegadošos
Honda Prelude 5 tuvas gaismas lukturi pasažiera puses.(var abus piedāvāt). Ar E marķējumiem, priekš Tehniskās apskates. PM.

[ Šo ziņu laboja Hazard, 20 Mar 2019, 13:24:48 ]

Offline
Darks
20. Mar 2019, 22:17 #2045

Kopš: 06. May 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar: traktoru

Rezerves daļas no

Audi A6(C6) S-line Quattro

Gads - 2007

Dzinējs - 3,0Tdi(asb/233hp/171kw)

Kārba - ZF 6HP-19



Motora apkare



Turbīne - 250eur

GMM - 50eur

Filtra kaste - 30eur

Ģēnerators Valeo - 80eur

Stūres past sūknis - 80eur

Kārba - 600eur

Sprauslas - 120eur/gb ar izdruku

AC sūknis - 80eur

Izplūde - 50eur



Piekare



Pusasis - 30eur/gb



Salons



Spidometrs - 100eur

Melnie griesti ar lūku - 150eur

Koks - 100eur

Amber ligt apgaismojums ar ručkām - 40eur

Stūre S-Line ar airbag - 200eur

EU panelis ar bardačoku - 250eur

Logu pac.mehanismi - 30eur/gb



*Visas detaļas nav minētas ,ja kas interesē rakstiet uz numuru.



Ja kas interesē rakstam 29474412 nullnull

Offline
Sormis
21. Mar 2019, 15:36 #2046

Kopš: 20. Jun 2011

No: Alūksne

Ziņojumi: 1459

Braucu ar: Ziemas sitamo.

Nopirkšu Renault Master 2005.gada 2.5 dīzeļa pliku dzinēju.
22011060 vai PM

[ Šo ziņu laboja Sormis, 21 Mar 2019, 16:16:58 ]

Offline
Chainsaw
24. Mar 2019, 10:24 #2047

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 5638

Braucu ar: Mopēdu

kāds var piedāvāt šīs divas detaļas d40 ? 17406-EB30A, 17407-EB40A
Offline
kristaps_sh
24. Mar 2019, 21:27 #2048

Kopš: 18. Nov 2011

Ziņojumi: 284

Braucu ar: dīzeli

Pārdodu dažādas detaļas.

[size=150]MK4 Golf/Bora Bilstein aizmugures amortizatori SVAIGI 25 eur/kompl[/size]


[size=150]MK4 bora lukturi priekšai (universālis/sedans) un aizmugurei (sedans)[/size]
*Bora priekšējie HELLA(laikam) lukturi ar miglas lukturu funkciju 40eur/kompl


*Bora aizmugurējās HELLA lampas, vienai neliela plaisa 15eur/kompl



Sazināties tikai un vienīgi zvanot vai rakstot sms/whatsapp pa tālruni divi6482140
Detaļas atrodas daļa Rīgā.
Offline
M5owner
26. Mar 2019, 18:12 #2049

Kopš: 09. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1268

Braucu ar: 550i twin turbo


12 Jan 2019, 07:44:28 @M5owner rakstīja:
kadam interese 300zx dashboard?


UP!
Offline
M5owner
26. Mar 2019, 18:41 #2050

Kopš: 09. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1268

Braucu ar: 550i twin turbo

ir 626 mazda prieksejie lukturi 1999.gads
Offline
M5owner
26. Mar 2019, 18:41 #2051

Kopš: 09. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1268

Braucu ar: 550i twin turbo

ir 626 mazda prieksejie lukturi 1999.gads
Offline
Jerso
27. Mar 2019, 16:39 #2052

Kopš: 12. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 132

Braucu ar:

Pērku VW 2.0D 140hp turbīnu 03G253014J 03G253010H 03G253019H
Offline
MartinsFR
29. Mar 2019, 14:31 #2053

Kopš: 13. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1148

Braucu ar: Sarkano "i"

Iespējams pirksti līki, bet kur var atrast Outlander 2010.g. numura zīmes apgaismojuma lukturus? Izņemot lietotos ss.com, nekur citur nevaru atrast
Offline
stereophonic
29. Mar 2019, 18:45 #2054

Kopš: 23. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 8202

Braucu ar: 3848,6838

E212 2.2 dīzeļa spararats ar izspiedēju nobraucis 90k km 190 euro

Audi a5 kreisā priekšējā lampa bez hrenona bloka... 120 euro

-----------------
Auto utilizācija
Mikroautobusu noma
LT un sprinter rezerves daļas

Offline
martinsz
09. Apr 2019, 12:33 #2055

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5686

Braucu ar: bobiku


21 Feb 2017, 16:57:38 @martinsz rakstīja:
Jauna Volvo kreisā pusass. Ražotājs - Spidan. 95 eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> VOLVO S60 I 2.0 T 07/2000-04/2010
> VOLVO S60 I 2.3 T5 07/2000-09/2002
> VOLVO S60 I 2.4 D 12/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 D5 07/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 T 11/2000-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T AWD 11/2001-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T5 04/2004-04/2010
> VOLVO S60 I 2.5 T AWD 07/2002-
> VOLVO S60 I T5 11/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.0 T 07/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.3 T5 03/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 03/2004-03/2005
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T AWD 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T5 03/2004-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T AWD 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) R 2,5 T AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 03/2000-

OEM Nr. :
VOLVO 8689210
VOLVO 8603789
VOLVO 8602574
VOLVO 8601853
VOLVO 8252033
VOLVO 36000518
VOLVO 30783082
VOLVO 9480544
VOLVO 30735129


Jauns Jaguar Nissens radiators - 80eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.0 D 07/2003-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.1 V6 03/2002-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.5 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 3.0 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2007
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.0 D 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.5 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 3.0 02/2004-12/2009

OEM Nr.:
JAGUA 4H8005AF
JAGUA C2S514702
JAGUA C2S42756
JAGUA C2S042756
JAGUA C2S31599
JAGUA C2S3599
JAGUA C2S1231


Jauns VAGU ezis, der visādiem VW, AUDI un SEAT - 30eur




Jauns VAGU salona ventilators - 45eur



-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Offline
Livijs
19. Apr 2019, 13:15 #2056

Kopš: 04. Mar 2015

No: Ainaži

Ziņojumi: 82

Braucu ar: Igauni

Pārdodu A6 Facelift resti
Labā stāvoklī.

Cena - 70eur

Offline
pikors
19. Apr 2019, 18:50 #2057

Kopš: 20. Jan 2015

No: Liepāja

Ziņojumi: 36

Braucu ar: e39 sedanu

Mosk kaadam ir golf3 hecbega 4trdurwju diizelkuzaws ar dokiem daudzmaz normaalaa staawoklii....?
Offline
janchikz
27. Apr 2019, 23:04 #2058

Kopš: 15. Jul 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7257

Braucu ar:

Kādam nav uz jaukšanu w463 g klase? Šis tas ir vajadzīgs.
Offline
APe
28. Apr 2019, 21:09 #2059

Kopš: 02. Dec 2009

Ziņojumi: 143

Braucu ar:

Detaļas no DAF 45 - 150





Offline
R777
30. Apr 2019, 11:40 #2060

Kopš: 17. Sep 2013

Ziņojumi: 521

Braucu ar: X5

Pērku VW Touareg 2010-2015. Ādas salonu, vēlams melnu el., Ar apsildi

[ Šo ziņu laboja R777, 30 Apr 2019, 11:40:46 ]

Offline

Moderatori: AV, CP17, DoubleD, GirtzB, Jagr, OX, Puxxx, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, muldis, niknais, noisex, zzips