Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatas 89 viesi un 46 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties



Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
R_BERGS
21. Nov 2018, 23:58 #47021

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 15590

Braucu ar:


20 Nov 2018, 22:02:13 @Chainsaw rakstīja:
https://www.senukai.lt/p/suvirintas-tinklas-2-1...0-x-1500-mm/2k9g ir tādi 10 ruļļi jauni pagaidām 34 eur gabalā

pa dvacāru no viena varu Tevi rīt atbrīvot

-----------------
Piedāvāju pilna cikla būvniecības pakalpojumus. Sīkāk PM
PVC logu pasūtīšana un izgatavošana
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
Belluuns
22. Nov 2018, 08:25 #47022

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 7887

Braucu ar: quattro

E23 pakaļas lukturu komplekts, par cenu vienosimies.
Offline
martinsz
22. Nov 2018, 09:34 #47023

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5656

Braucu ar: bobiku

Jauns Berga aķīts - 75eur



Garums [mm]: 315
Platums [mm]: 175
Augstums [mm]: 175
Akb ietilpība [ah]: 80
Cca strāva en [a]: 740
80Ah 740A

-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Online
art_o
22. Nov 2018, 19:24 #47024

Kopš: 20. Nov 2018

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

Pērku Apple TV 4 / 4K
Rīga, PM

[ Šo ziņu laboja art_o, 26 Nov 2018, 23:17:08 ]

Offline
martinsz
22. Nov 2018, 20:23 #47025

Kopš: 22. Nov 2003

Ziņojumi: 5656

Braucu ar: bobiku


21 Feb 2017, 16:57:38 @martinsz rakstīja:
Jauna Volvo kreisā pusass. Ražotājs - Spidan. 95 eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> VOLVO S60 I 2.0 T 07/2000-04/2010
> VOLVO S60 I 2.3 T5 07/2000-09/2002
> VOLVO S60 I 2.4 D 12/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 D5 07/2001-03/2005
> VOLVO S60 I 2.4 T 11/2000-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T AWD 11/2001-07/2002
> VOLVO S60 I 2.4 T5 04/2004-04/2010
> VOLVO S60 I 2.5 T AWD 07/2002-
> VOLVO S60 I T5 11/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.0 T 07/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.3 T5 03/2000-03/2004
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 03/2004-03/2005
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08/2001-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T AWD 02/2000-07/2002
> VOLVO V70 II (SW) 2.4 T5 03/2004-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) 2.5 T AWD 07/2002-10/2007
> VOLVO V70 II (SW) R 2,5 T AWD 03/2003-10/2007
> VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 T XC AWD 03/2000-

OEM Nr. :
VOLVO 8689210
VOLVO 8603789
VOLVO 8602574
VOLVO 8601853
VOLVO 8252033
VOLVO 36000518
VOLVO 30783082
VOLVO 9480544
VOLVO 30735129


Jauns Jaguar Nissens radiators - 80eur, ja vajag var uz pavadzīmi.



Der:

> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.0 D 07/2003-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.1 V6 03/2002-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 2.5 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2009
> JAGUAR X-TYPE (CF1_) 3.0 V6 Visu riteņu piedziņa 06/2001-11/2007
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.0 D 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 2.5 02/2004-12/2009
> JAGUAR X-TYPE Estate (CF1_) 3.0 02/2004-12/2009

OEM Nr.:
JAGUA 4H8005AF
JAGUA C2S514702
JAGUA C2S42756
JAGUA C2S042756
JAGUA C2S31599
JAGUA C2S3599
JAGUA C2S1231


Jauns VAGU ezis, der visādiem VW, AUDI un SEAT - 30eur




Jauns VAGU salona ventilators - 45eur



-----------------
Grāmatvedības pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem
Online
janisdaubergs
22. Nov 2018, 22:41 #47026

Kopš: 12. Sep 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 246

Braucu ar: E90/F11


22 Nov 2018, 11:41:53 @1986 rakstīja:
Jauns akumulatora lādētājs.
Nopirkts, bet tā arī nelietots nostāvēja.

20 EUR

Carpoint 8A
6 un 12 V
2.5A vai 5.6A lādēšanas jauda
Uzlādes līmeņa indikācija.
Lādē aķīšus laikam +/- līdz 120 mAh
Automātiskā drošība, utt, viss kas ir parastam lādētājam lai uzlādēt.



Links

Rīgā

Kāds spec var pakomentēt - drapakam, kas mazāk kustināts pirms ziemas ar šo drīkst pilno uzlādi taisīt - ne tikai parastam, bet arī tiem “želejas” aķiem AGM vai kā tos sauc zinātāji?
Offline
Larry
23. Nov 2018, 16:11 #47027

Kopš: 01. Sep 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 373

Braucu ar: VAGiem


23 Nov 2018, 11:10:00 @A.R.S. rakstīja:
Flir One Pro 200€


Par simtiņu es atbrīvošu tevi no šīs mantiņas.
Offline
patric
24. Nov 2018, 12:13 #47028

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3156

Braucu ar: Fordu


21 Nov 2018, 18:34:07 @SpOrcMeN rakstīja:

20 Nov 2018, 13:40:18 @patric rakstīja:
Pārdodu lietotu Vispool Classica 180 akmens massas vannu. Latvijā ražotas, citāts no ražotāja - Vanna ražota izmantojot dabisko marmoru sadrupinātu līdz pulverim, Eiropā ražotām saistvielām un speciāli mūsu kritērijiem izstrādātu santehnisko emalju.
Ir divas gab. , viena ir ar rokturiem, jaunas vannas cena ir ap 500€
Bildes
PM vai 2947077pieci
Cena nedaudz runājama


ja tu kaut vien uno vijam pa 100 eur pardosi busi reali uzvarijies. es leiku ka tu vinjas izmetisi


Tik traki ar viņām?
Varu nomest uz 100
Offline
sergejskovalonoks
24. Nov 2018, 12:14 #47029

Kopš: 23. Jul 2016

Ziņojumi: 72

Braucu ar:

pardod kalna riteni
nelielas vajag remontu, bet var braukt
50e
bildes sutu whatsapp
29809089
Offline
Hooligan
24. Nov 2018, 23:17 #47030

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 563

Braucu ar:

Varbūt kādam mājās krāj putekļus kāda Apple tehnika?
Interesē viss Apple, gan lietots, bojāts, ar defektiem utt.
#Macbook'i;
#Iphone,
#Ipad,
#Ipod,
#IMac,
#AppleTV un citi verķi.
Gaidīšu Jūsu PM ar piedāvājumiem un cenām!
Offline
sonx33
25. Nov 2018, 20:09 #47031

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 1604

Braucu ar: 320d

Sony sporta kamera, forumam 120e
https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-vid...3gIG0prQF4=.html
Offline
nekaads
26. Nov 2018, 15:03 #47032

Kopš: 15. Sep 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 790

Braucu ar: w211

Nopirkšu padomju laika gumijas loksnes, kuras bija uz grīdām sporta hallēs, rūpnīcās utt.
Offline
sergejskovalonoks
26. Nov 2018, 17:57 #47033

Kopš: 23. Jul 2016

Ziņojumi: 72

Braucu ar:

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/phones/mo...y-j7/bnnfck.html

80e vai maina
Offline
zhurka
26. Nov 2018, 21:16 #47034

Kopš: 10. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1198

Braucu ar: E46 330D

Ir šāda auto magnetola lietota 2 gadus

Links

50eiro

2612divi847
Offline
DJ89
26. Nov 2018, 23:01 #47035

Kopš: 10. Jan 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 20

Braucu ar: baltu gulbi

Pērku iPhone 8, melnu.
PM.
Offline
maks777
27. Nov 2018, 07:41 #47036

Kopš: 29. Aug 2017

Ziņojumi: 40

Braucu ar:

Sveiks.
Pardodu Huawei P10 Lite DS black, pilnigi jauns, iepakojuma un pilna komplekta, cena 160 eur
Offline
dzeksis
27. Nov 2018, 09:24 #47037

Kopš: 06. Feb 2010

Ziņojumi: 122

Braucu ar: e46

Varbūt kādam uz pārdošanu ietu 220v, ģenerators.. kompaktā tipa.
1.5-2kw.
Pm->

Offline
Hooligan
27. Nov 2018, 10:00 #47038

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 563

Braucu ar:

Pārdodu Apple Macbook Pro 13" Late 2011 modeli. Intel Core i5, 6Gb Ram, 120Gb Ssd, Intel HD graphics 3000.
Vizuāli ir redzamas nelielas lietošanas pazīmes uz apakšējās daļas, bet kopumā ļoti labā stāvoklī.
Dators tikko iztīrīts no putekļiem, svaigi pārinstalēts uz svaigu operētājsistēmu.
Komplektā ar pilnīgi jaunu lādētāju.
Bez defektiem.
Maiņa interesē tikai pret Apple iPhone 8/8Plus.

Cena 299€.
Rakstam PM
Offline
mibins
27. Nov 2018, 11:51 #47039

Kopš: 07. Mar 2007

No: Salaspils

Ziņojumi: 388

Braucu ar: e30

Intel® Core™2 Quad Q9500 40eur


Intel® Core™2 Duo E7300 10eur


PM vai 26119-200
Offline
sjelak
27. Nov 2018, 12:07 #47040

Kopš: 08. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 21

Braucu ar: e39 528

Pārdodu nikon d3100 fotokameru kopā ar AF-S DX Zoom-Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G ED. Komplektā ietilpst atmiņas karte 16 gb, 2 baterijas, lādētājs un tālvadības pults viss kopā 120 €

Atsevišķi tiek tirgoti sekojoši objektīvi:
Nikon AF-S NIKKOR 50mm f/1.8G - 170 €
Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G - 170 €
AF-S DX NIKKOR 55-200mm f/4-5.6G ED VR 110 €
Offline

Moderatori: AV, DoubleD, GirtzB, Jagr, OX, Puxxx, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, muldis, niknais, noisex, zzips