Online

Pašreiz BMWPower skatas 15 viesi un 2 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesPārdodu W124 E320

Pievienota: 09. Feb 2019, 16:02
Atjaunota: 06. Aug 2019, 15:35

Komentāri (46)

Visas galerijas no lietotāja ozo


Sen atpakaļ, galvā bija doma atvest kaut ko interesantu. ///M, AMG, kaut ko ko dēvē par "nākotnes klasiku".
Gluži gan ieplānotais neizdevās, pats nesaprotu kam man tas bija vajadzīgs, bet diezgan negaidīti kļuvu par viena ilga projekta īpašnieku.

17. gada sākumā (04.17) ASV tika nopirkts W124 E320 kabriolets.

Bilde no iaai.com
90tk mi, run & drive, pēc bildēm spriežot, zolīds auto. Nolēmu riskēt, tajā brīdī gan es nestādijos priekšā cik dārgi man tas izmaksās.

Pēc aptuveni ~3mēn (07.17) auto bija klāt.

Sākotnējais entuziasms noplaka uzreiz.
Krāsojums briesmīgs, viss auto jau bijis pārkrāsots, salons nostāvējis mitrumā, briesmīgā stāvoklī, auto tik tiešām varēja iedarbināt, taču gandrīz nekas no elektroekstrām nedarbojās. Jumts, jostu padevēji utt, nekas nedarbojās, biju pamatīgi vīlies un tāpēc uz pus gadu auto aprada ar Latvijas klimatu, kamēr es centos sagremot ko esmu iegādājies.
Jābilst, ka auto bija absolūti bez rūsas, nekur un pilnīgi necik, tas netipiski W124, bet uz kopējā fona cīņa ar rūu būtu tīrās kapeikas

Tālākajā laikā centos saprast ko ar viņu iesākt. Sekoja vairāki izmisīgi mēģinājumi viņu pārdot, bet beigās nekas prātīgs no tā nesanāca.
Apmēram pēc pus gada (11.17) atradu cilvēku kuram varētu uzticēt atgriezt visu aprīkojumu pie dzīvības.
Daļēji tas izdevās. Bildes no procesa man nav, bet apmēram pēc gada (11.18 ) auto devās tālāk, pie nākamā meistara.


(01.19)Tad arī sapratu, ka jāpabeidz tā lieta ir pašam, auto jau tika nodots ļoti sakarīgam cilvēkam un darbi ir ieskrējušies un uzņēmuši apgriezienus.

Nupat (02.19) beidzies darbs pie krāsošanas, tālāk tiks pāršūts, restaurēts salons utt.

Tas uz doto brīdi viss, drīzumā galeriju papildināšu, pavisam drīz būs beidzies darbs pie AMG monoblock 18' restaurēšanas utt.

Ko, kāpēc utt?
Auto ir plāns pabeigt līdz šī gada (19.04) auto exotica, kur tam būtu jābūt apskatāmam un nopērkamam
Neesmu drošs ko ar viņu iesākt pēctam kad tiks pilnībā pabeigts. Nezinu vai vispār tiks reģistrēts Latvijā, bet zinu pilnīgi droši ka auto šogad tiks pārdots.

Bildes saglabājušās diezgan maz, bet turpmāk centīšos atjaunot galeriju arjaunumiem.

_________________________________________________


Brīnumi nenotiek. Viss kā vienmēr notiek lēnām, visi sapņi pabeigt auto uz vasaru ir izsapņoti, varbūt nākamvasar.
Pa šo laiku, pirmām kārtām tika norestaurēti diski. 08.03.2019
Paši šaurākie- 4gb 8J ET35 R18 monobloki. Vēl nav likti uz auto. Riepas 225/40. Domāju ka jāder. Ja ne, meklēs kaut ko citu.15.04 Krāsošana ievilkās uz mēnešiem diviem. Bildes no procesa nelikšu. Tikko nokrāsots. Diemžēl krāsotājiem šis tas vēl būs jāizlabo.Salons šeit izrauts, pamazām restaurējas, drīz jābūt gatavam. Uz magnetolu var neskatīties, Becker noskatīts, varbūt uzlikšu yatour mūzikas straumēšanas uzparikti.07.06.2019 Pašas beidzamās spiegu bildes. Salons drīz būs pabeigts, ja neskaita 100 sīkumus kuri jāatrod, jānopērk, jāuzliek.Vēl paliek darbs ar bremzēm, ritošo daļu, kaudzi elektro sīkumu utt. Ātri nekas nenotiek, bet prieks ka vismaz notiek kustība pareizajā virzienā.
Nelikšu kaudzi ar bildēm no procesa, beigās būs skaistas bildes, varbūt video kas no tā būs sanācis. Auto varēs nopirkt- dārgi.