Online

Pašreiz BMWPower skatas 50 viesi un 25 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesKristaps Blušs @ Formula Drift Orlando

Pievienota: 09. Jun 2016, 05:44
Atjaunota: 09. Jun 2016, 08:51

Komentāri (32)

Visas galerijas no lietotāja briinums


Foto atskats uz Formula Drift Orlando un protams Kristapa Bluša augsto sniegumu!Mazai atkāpei: dzīvoju Miami, hobija pēc bildēju, devos uz driftu pēc atvaļinājuma Meksikā, no kura atgriezos trešdienas vakarā, uzreiz pēc lidojuma visu nakti pakoju foto ekipējumu un visu vajadzīgo uz 3-4 dienām, bez gulēšanas 6 no rīta devos 4 stundu braucienā no Miami uz Orlando, gandrīz aizmigu 50 reizes, bet nonācu galamērķī, pirmajā dienā pārtiekot no neskaitāmiem Monster Energy drinkiem (palīdzēja!), nobāzēju savu naglu kasti ar fočukiem pie HGK treilera un vīkends varēja sākties!Pirmajā (treniņu) dienā Kristaps atsitās pret sienu, tā kā baigi daudz trenēties nesanāca, jo bija jātaisno bleķi uz kvalifikāciju, līdz ar to arī rezultāts - 26.vieta kvalifikācijā.
Tad vēl papildus ķibeles ar stūres pastiprinātāja siksnu, kas lēkāja turp šurp (beigās tomēr nekur nenoleca, lai arī noēda vienu celiņu). Komandas noskaņojums bija kvalificēties un vēlams tikt līdz Top16. Šī bija desmitā gonka HGK komandai Formula Drift sērijā.Finālu dienā sanāca tikt Top16 un tad jau sākās stresiņš visas dienas garumā, un tikai pēc pasākuma sapratām, ka visu dienu neviens neko nav ēdis jo nebija laika - komanda, ar Hari vēl pieslēdzoties videozvanā, cīnījās ar pastiprinātāja siksnu, cik nu laiks atļāva starp braucieniem.

Formula Drift politiska tiesāšana nav nekāds jaunums, publika pie tā ir pieradusi - gan tribīnēs gan medijos ir tāda kā "Ugunsgrēka" vai 'KNAB' materiālu skatīšanās ar vieglu humora piedevu un tajā pašā izteiktu garlaicību. Kad Kristaps pieveica Hohnadell un Essa, noskaņojums trasē noteikti pamainījās. Amerikāņiem patīk jaunas asinis un pārmaiņas - tieši tas ko K.Bluša izcīnītā 2.vieta deva. Gan Top4 gan finālā pūlī vai mediju boksos nefanoja par Forsbergu vai Aasbo, Latvija un BMW "rocketship" izskanēja aizvien biežāk. Tieši šī atmosfēra padarīja visu pasākumu ļoti patīkamu un emocionālu priekš mums, trasē uz pirkstiem skaitāmiem, latviešiem!
Vēl patīkams fakts, ka pēc iekļūšanas TOP4, kur Kristapam beidzās riepas, to izdzirdot Achilles riepu komanda ātri piegādāja jaunus komplektus. Pieslēdzās arī blakus esošo komandu mehi, jo PRO klasē laikam tikai HGK komandā ir vien 3 cilvēki. Sīkums, bet patīkami kad palīdz vistrakākajā brīdī! Lai arī līdz pirmajai vietai pietrūka pavisam nedaudz, emocijas par otro vietu bija neaprakstāmas! Liekas, ka bijām pēdējie, kas pameta trasi tajā vakarā, pastaigājot pa trasi, pasvinot gan uz vietas, gan vēlāk kādā bārā ar citiem FD pārstāvjiem

Ir pārkāpts "jauniņo" slieksnis, kas ir noteicošs faktors šajā "seriālā". Ar izcīnīto 2.vietu Kristaps kopvērtējumā ir uzlecis līdz 7.vietai un cerams sezona turpmāk ies vieglāk un sanāks pakāpties augstāk!

Ā! Un Kristapu sāka saukt par "Latvian Lover"!

Prieks bija satikt latviešus šajā okeāna pusē un vēl lielāks prieks par rezultātu, cerams sanāks šogad apmeklēt vēl kādu gonku!

Bildes:

Kur BMW? Aiz dzeltenā sciona slēpjas no saules


Iepriekšējā gada šī paša pasākuma galerija:

Autolife305.com - Formula D Orlando – HGK Racing Team