Online

Pašreiz BMWPower skatas 26 viesi un 7 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesSaving B7 week 15 īstais

Pievienota: 08. Mar 2016, 19:38
Atjaunota: 08. Mar 2016, 20:37

Komentāri (35)

Visas galerijas no lietotāja SpOrcMeN


auto laimīgi atbraucis līdz mājām, vēlreiz pārliecinos , ka ja nedari pats tad visiem citiem ir pilnigi pajat uz to ka lietas ir darit pareizi un ka ir jaizskatas darbam pēc tevis.

Stūri es atdevu uz atjaunošanu un pārvilkšanu, vēl būs jātaisa tūre pie ādiniekiem - lai iztīra un salīme atlīmējušos alcantaras vietiņas. Tas pats ar balto ādu. Greisti jāņem nost te daudz kas noderetu no donora, bet internetā nav pamācības, negribās neko salauzt , varbūt kāds var padalīties pieredzē kā dabūt nost saulessargu tajā daļā kustīgajā.Aptuveni tā tas izskatās no 4 detaļām izvēlamies svaigāko )

vēl kasjaki kas būs jānovērš, kā jau minēju reti kas ir vesels ))

Te man likās kā rādās lidmašīnas ceļš priekšā debesīs jau iezīmēts ar līniju, nofočēju un tiešām kaut kāda līnija gaisā.Tā izskatās oriģinālā vieta ar skrūvi, donors ir labs piemērs kā bija no rūpnīcas , tāpēc daudz bildēju lai varētu tā arī salikt savējo.Nomainīju lampu un spoguļu stikliņus.Iepirkti speciālie tūļi , kas tiešām palīdz.

Noskaidroju ka feisliftam tomer ir daudz kas nomainits ne tikai pāris panelīši , par bardačoka poga ir cita dizaina - mazāka, un tas viss nozīme , ka atpakaļ ceļa nav jāmaina arvien vairāk un vairāk.

Kaut arī donors izskatījas neskarts tomēr korozija ir pabriesmīga uz priekšēja paneļa rāmja, es domāju ka tas tā tikai manam degonim no dzēšanas vai kaut kā tāda, bet nē te arī ;(((Sānu airbagi peiskrūvēti tā lai egons parastais nenoņemot paneli tur klāt netiktu , es tiku ar pāreju pārejām. un no vairākām pusēm mēģinot.

Te donors un mans salīdzinājumā , kā ir un kā būs, visi vadi būs sakārtoti un smuki salikti kā jābūt lai vairs nekas nedegtu. Daudz vadu redzeju kas mētājas tuvu lampiņām piem bardačoka un lampinja nav piesegta - tur lidz ugunsgrēkam man liekas pavisam maz, tāpēc visas šis vietas būs vadi jāsakārto.E65 ir problemas ar no aizmugurēja loa notekas blīvgumijām un ir tendence ūdenim tecēt abās pusēs ,kur ir gan aķis , gan visi svarīgie bloki u.t.t. BMW oriģināli ir paredzējis arī risinājumu ja tas notiek ir speciālās noteces ar visiem traukiem un novad trubiņām spārnos. Donoram viss tas ir un darbojas. Manam bija gumijas noteku vietā iespraustas plastmasas zagluškas no bagāžnieka abšivkām + noteces bija bet noteku trubinjas bija norautas - tobish viss teceja tiesh ivirsu akjim, blokiem u.t.t. - potenciali tas vareja ari but ugunsgrēka cēlonis grabažniekā.

Šādi ir pareizi !!!kad jaucu vienu vakaru atkal donoru, man vienu brīdi uzmetās besis - kāpēc es te pisos vispār kapēc ir tik daudz kasjaku tajā B7 zb jau, redzesim, kas bus talak.