Online

Pašreiz BMWPower skatas 27 viesi un 1 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesSaving B7 week 10 papildināts

Pievienota: 11. Jan 2016, 20:13
Atjaunota: 14. Jan 2016, 17:25

Komentāri (27)

Visas galerijas no lietotāja SpOrcMeN


ļoti pamazām, liekam smuki visu kopā, 2 ādas detaļas atdevu atjaunošanai, bez tām nevaru salikt viduskonsoli pieskruvet vietā un pārbaudīt. No honkongas 3x sutitajs sola izsūtīt pareizās bļambas - pirmie divi sūtījumi neatnāca sāk jau likties ka uzmetiens , tas mans pirmais pirkums ebay )) gribas jau ātrāk tikt pie auto un uzlikt naglenes.Atnaca Honkongas paka, nav īsti tas ko gribēju uzlimes ir sfēriskas bija jābut taisnām, jau otra paka ir pastā jāiet pakaļ jabūt kaut kam labākam, bet aizdomas , ka būs tas pats.


Epopeja ar pogu krāsošanu arī aizņēma veselas 2 nedēļas, kamēr izlēmu ka jāatdod krasotājam izmēģināju visus nopērkamos baloniņus - neviena krāsa nepatika .Pie BR nokrāsots - sanāca ļoti labi arī tur ilgi meklējām krāsu.
Tālāk jau var likt kopāPaceļam noskaidroju par noteiktajiem eļļas filtriem kurus arī nevar likt kā pagadās.Ādas detaļas ir pārkrāsotas pie Speed3, un jau saliktas vietā, laikam nepieminēju ka visas skrūvītes atjaunoju arī savās vietās , kur viņas nebija. Ja kāda ierusējusi vai neoriģināla - mainu. Tas pats ar visādām zagluškam uzgriežņiem u.t.t. Protams nepārspīlējot, bet to ko redzu to arī mainu.Šodien pie BL saliku atpakaļ vidusdaļu, salikt bija jau vienkāršāk, kad jau visu zini kur kādas zamaročkas.Viena štepsele bija viltīgi paslēpta to bez maģistra diploma nevarētu piespraust.Siksnas ari kaut kādas bēdīgas, būs jāmaina.Aizmugurē visas nesmukās detaļas mainam un skrūves un plastmasiņas.Atnāca arī paka nr.2