Online

Pašreiz BMWPower skatas 25 viesi un 1 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesSaving B7 week 6 day2

Pievienota: 14. Dec 2015, 19:39
Atjaunota: 15. Dec 2015, 20:39

Komentāri (54)

Visas galerijas no lietotāja SpOrcMeN


week 6 nav iespejams nemocoties pievienot jau esošajai galerejai daudz bildes tapec cepu jaunu, jo shonedelja ir sakusies aktivi.

Shie diski gan nebus shim auto bet tika iegadati no drifteriem un partapa shadi. Domaju ka bus uz e28.

Brīvdienu pirkumi, izdevās normālā šrotā trāpīt tieši uz jauna auto parādīšanos un vēl pirms viss ir salauzts, man laipni piedāvāja pašam visu noņemt ko man vajag. Tā arī darīju un neko nesaulauzu visu smuki.
Pečku gan čaļi iedeva no cita auto jo man angļu neder u nes gribēju pilno feislifta nevis tukšo veco ko vacietis bija pasūtinājis, normāla tāda pečka normala čemodana lielumā )

Parējās lielās detaļas arī izjaucu pats.
Šeit eksperimentiem paņēmu vairākus klimas blokus, bet tas neko nepalīdzēja jamaina visa pečka.Šeit jau pie BR siltumiņā komplektēju auto ar detaļām ko sadabūju. Visi caurumi ir aiztaisīti visas plastmasiņas sadabūtas un vietās. Tiešām pašam liels prieks.Vēl vairākas bildes trūkst, bet ritā sabildēšu un vēlak arī būs kā bija un kā ir tagad.
Ar Juru vienojāmies , ka būs vēl visādi uzlabojumi tākā stay tuned FOLKS !!!
Ar šo zaglušku bija jocīgi BM auto nevarēja pēc koda atrast šādu detaļu )) Arī pečku viņi nevarēja atrast - )))


Šo detaļu nopirku un uzliku, pēc tam nolēmu noņemt pakaļējo soliņu un zem soliņa bija iepriekšējie malači atstājuši.

Pieviena nomainīju arī visu glāžu turētāju, jo tas rāmītis ir pielīmēts oriģināli , tomēr kāds bija viņu atlauzis - viss jamaina ar korpusu.
Rāmītis ap bagāžnieka pogu - nomainīts.Tālāk lustra atpakaļgaitai un numura apgaismojums. Gaišajiem auto nāk tumšais - tonētais, tumšajiem - gaišais. Nācās nomainīt uz banditišen, jo bija plaisa un man arī patīk labāk, vienīgias man bija lielas dusmas ka šrotisti bija nokniebuši konektorus ar vadiem protams pie pašam patronām - paldies maģistra diplomam izdevās no divām salikt vienu gandrīz bez čakara. Arī nomainītas lampiņas, un salikti vadi vietās arī bagāžnieka poga no āras tagad strādā- nebija pievienota.

Tur pat arī nomainīta slēdzene, kas ķērās un bagažnieks nepiesūcās - tagad piesūcas.


Un vēl viens šodienas varoņdarbs - bākas slēdzene. Nebija jāmaina - gudrinieki bija ielikuši otrādi un slēdzās tukšumā. Vietā gan riebīgā pielikts 2 skrūvītes tagad spārnā grabēs )