Online

Pašreiz BMWPower skatas 47 viesi un 18 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesSaving B7 week 5

Pievienota: 21. Nov 2015, 16:59
Atjaunota: 11. Dec 2015, 13:09

Komentāri (114)

Visas galerijas no lietotāja SpOrcMeN


week 5. Šo nedēļu ir labi pastrādāts. Pateicoties pāris poweristiem un diviem šrotistiem ir sameklēts praktiski viss ko uz ātru roku gribēju nomainīt vai aizvietot. Bija arī nepatīkami pārsteigumi - nācās nopirkt jaunu ekrānu un lūkas motoru - tie bija no ugunsgrēka vēl ceitušie un nebija mainīti, kad dabūšu viņus rokā nofotogrāfēšu. Plāns ir visu pečkas sistēmu pārlikt no feislifta ar jau jaunajām pogām pie viena. Priekšējo paneli un durvju obšifkas jau māku noņemt ar aizvērtām acīm ))

week4 jaunu bilzhu nav drīzak ir bet citā telefonā , jo aizdzinu pie BR, panedēļu sarunāu dažas detaļas caur poweru gaidu kad atvedīsuz Rīgu. visi ss tirgoņi neatbild uz telefoniem un neatbild par detaļam kas ir nav - laikam māk tirgot tikai motorus un kārbas. Pievienoju kompi pie auto un biku papētiju -kādas izmet kļudas un ko tās nozīmē. Juanas bildes sakas ar aptieciņu - tādu man vajag un skrūvējamo āki arī. Interneta plašumos salasijos par to kam kas ir domāts aizmugurē, ka mvajadzīgs tas apaļais plastmasa gabals - zagluška optiskajiem vadiem ta ir. Prieks par to ka pogas ir atsevišķi dabunamas elkoņbalsta daļai taču janojauc pussalons lai līdz tām tiktu. Suportus krāsošu zilus kā nākas alpinām.http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/673/zcLI2f.jpg


week 3 ss.lv cilveks piekāsa biju sarunājis no viņa daudz detaļu taču vairs neatbild. nekas atradu seškanti savā garaža un ieskrūvējamo āķi- āķis diemžēl neder. No drauga aizņēmos kompi ar vadu mēģinās pieslēgt. Biju pie BR - nodzesa airbag un apskatijās kurš pārkings beidzies. Nopirku jaunu eļļu Bardahl. Atradu ka autiņā ir neizņemts lukturīts - biju pārsteigts un strādā )) vēl atradu kasjakus, pečka nestrādā normali. Webasto arī nestrādā nomainīju baču - neiet. Logs vadītāja pusē vispar neappūšas knapi knapi ari ar tmp kaut kas nav un regulējas viss otrādāk. Vadītāja logs ir saskrapēts bus jāmaina. Pakaļā - laimpai vēzis un ari atpakaļgaitas stikliņš ieplīsis kā arī alpinas atstarotājs. Vel atradu sporta modi karbai - pepec ka veras -strashno razganjatsa.


week 2 Pabijām šrotā, pabijām BMauto. Nomainīts klimas bloks, aizmugurējās durvju pogu trauciņš, roķenes poga, salasīts ko garažā atradu - oriģinālās atslēgas, skrūgrieznis jauns trīstūris, riteņa atslēga, ieliku autiņā ugunsdzēšamo aptieciņu un vesti - apteiciņu meklēšu oriģinālo. Atjaucām aizmugurējās, priekšējo paneli atrodam jaunus un jauuns kasjakus. Ūdens tek iekšā gan pa priekšējo stoiku gan aizmugurē kur navigācija - tur zinu kas pa vainu jau tā bija citam e65. Lūka un štorka aizmugurēja pazuda - nestrādā varbūt vainīga tā noplūde ūdens.week 1 Apsekoju izpētiju, kas strādā, kas nestrādā ko varētu nomainīt, kas ir sačakarēts. Nomainiju uz jaunu aķīti.

Meklējam donoru - neizjauktu vēl, jo šrotā šos auto jauc šmuļi, kas visu salauž un kaut kodabūt veselu ir grūti.