Online

Pašreiz BMWPower skatas 79 viesi un 47 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesPārdaugavas šķūnings, kā to dara mūsu jaunatne

Pievienota: 04. Apr 2015, 14:40
Atjaunota: 04. Apr 2015, 15:01

Komentāri (51)

Visas galerijas no lietotāja SpOrcMeN


Prāta aptumsuma brīdī ieķēru no kaut kadiem hipijiem e32, jaunieši bija veikuši šķūningu saviem spēkiem - lūk kā šis izskatās tuvplānā.
Ja man sākumā vēl bija kaut kāda cerība šo auto uzcelt tad tagad kad sāku skatīties tuvāk, viennozīmīgi tikai izjaukšu, izpārdošu un pārtaisīšu par grillu.Vienīgā vērtīgā lieta ir šis sony maģis varbūt kāds tādu kāro ???1.lieta kas sitas acīs ir šis burvīgais kā sludinājumā bija rakstīts jaunā M5 gray kas tur krāsojums tipo matēts )) Es prasīju vai ar baloniņu teica ka nē ,bet acis neapmānīsi kvalit\ate ir sliktāka kā ar baloniņu ))

lai tipo instalētu elektriskos krēslus, ādu mēs ar nazi piegriežam, bet pēc tam atmetām tam ar roku )īpaši sapuvušās durvis špaktele + stiklašķiedra ))Audio instalācija bija pirmā lieta, ko gribēju demontēt un šeit pavērās brīnumu lietas kā ir savienoti vadi un izvilkti skat. bildes.Griestu tapsējums ir piekniedēts vai pieskruvēts pie griestiem lai nekarājās.Elektriskās štorkas vietā, kuru gan jau pārdeva ielikuši parasto kurai protams stiprinājumi - neatbilst ))Viss elektriskais kas var;eja nestrādāt tādas leitas ka elektriskei padgalovņiki u.t.m.l. - vadi vienārši nokniebti ))Vadus mamma teica ka vajag labus lai labi skanētu - pie originālajām tumbam saveinojot ar izolenti ir pievilkti max ekonomiski vadi pa taisno cik nu var vietam vads jau ir pārrīvēts bet nu ko ....

audio suba strāvas vads + ir no 3 daļām arī protams satīts ar izolenti, la bi ka nebij no veca video vads ,kaut gan vietam atradu ari tadus vadus no vecām elektroprecēm ))

būtība jaucu ārā, ja kādam vajag e32 detaļas - piesakās.