Online

Pašreiz BMWPower skatas 24 viesi un 4 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBMW muzeja apmeklējums

Pievienota: 27. Sep 2014, 16:50
Atjaunota: 27. Sep 2014, 17:31

Komentāri (23)

Visas galerijas no lietotāja S5


Līdz šim tika pabūts gab MB gan Audi, gan vairākos citos auto muzejos, beidzot pienāca kārta arī BMW.

Jāsaka tā - šis bija daudz labāks par Audi muzeju, bet ne tik interesants kā Mercedes muzejs. Žēl, ka bija maz laika - 4 stundas tur ir krietni par maz, ja grib izstaigāt pamatīgi un izlasīt visu, kas interesē. Ja patīk mašīnas, tad tur var notusēt visu dienu.

Leģendārā ēka...Iepriekšējās paaudzes nesmukais M6 izrādās ir salasīts no karbona, plastmasu un alumīnija gabaliem. Tīri interesanti bija tas viss parādīts.Izstādīti ļoti daudzi leģendāri BMW dzinēji.Boat engine:Flugzeug motor:

Žurcis visā savā krāšņumā :-)Ļoti ļoti daudz stendu ar ļoti daudz interesantu info...

Normāls čalis...

Nezināju, ka tie māli tiek smērēti uz apgraizīta putu kluča.Skaistums...Īsta nākotnes klasika, vai jau tagadnes?Pavisam īsta klasika.Bondwagen.

M1Viens no maniem favorītiem. M635CSiUzzināju, ka tā ēka ir milzīgs betona stabs, kurā ir iekarināti "cilindri" ar biroju platību.850 Ci convertbile koncepts - foršs autiņš. Bija rakstīts, ka taisījās ražot, bet nepalaida ražošanā, jo izrēķināja, ka netiks nosegtas izmaksas.Pie šāda vajadzētu kādreiz saņemties un tikt pašam. Mans mīļākais BMW ever, vienīgi varēja būt 850 CSi modifikācija.Vecajā BMW muzeja cilindrā tagad ir RR muzeja ekspozīcija.Crap quality, līstes bija sākušas nākt nost un vispār paneļi un ņeržas elementi bija šķībi un greizi, laikam prototips kaut kāds.Dzīvē kaut kā ļoti nesmuki šis modelis izskatījās - tipa džeki izdomāja kāpēc taisīt normālu kupeju - piemetinās kabrioletam jumtu un būs zajibis.Visitor centers - tur kur īpašnieki var savākt savus pasūtītos spēkratus (factory delivery). Papildus var iesēsties un palauzt jaunākos BMW modeļus.Mans pēdējā laika BMW favorīts i8 ... sūds par to sintētisko skaņu, nemotoru un žurnālistu nicināto handlingu, bet dizains ir vnk mega mega. Šis ir jāpērk tā vien iemesla dēļ ka viņš tik labi izskatās...

Un i8 koncepts...Šoreiz viss, nākamreiz jāmēģina tikt uz Porsche muzeju.