Online

Pašreiz BMWPower skatas 58 viesi un 43 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesGhetto Streetbike Freestyle – Austrumeiropas čempionāta 2.posms

Pievienota: 07. May 2014, 09:24
Atjaunota: 07. May 2014, 10:13

Komentāri (5)

Visas galerijas no lietotāja spoks


Latvijā pirmo reizi norisināsies „Ghetto Streetbike Freestyle – Austrumeiropas čempionāta 2.posms”

10.maijā, Latvijas galvaspilsētā Rīgā pirmo reizi norisināsies Austrumeiropas čempionāta posms ielu motociklu frīstailā „Ghetto Streetbike Freestyle”, kurā piedalīsies 30 labākie moto frīstaila braucēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī no Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Čehijas, Beļģijas un Somijas.

Spied "Play", lai skatītos video!


10. maijā, sākot no plkst.14.30 Grīziņkalna sporta kompleksā (adrese: J.Asara iela 24, Rīga) norisināsies „Ghetto Games” organizētās „Ghetto Streetbike Freestyle” sacensības, kuras būs arīdzan Austrumeiropas čempionāta 2. posms no kopumā esošajiem trīs posmiem. Pirmais čempionāta posms norisinājās 26. aprīlī Sanktpēterburgā, savukārt, noslēdzošais – trešais posms notiks 2. septembrī Maskavā. Šajās sacensībās pārgalvīgus, adrenalīna bagātus un vizuāli iespaidīgus trikus izpildīs 30 moto frīstaila braucēji, kas piedalīsies cīņā par 3500 eiro lielu naudas balvu. Savukārt, plkst.20:00 būs skatāms sacensību fināls, kurā uzstāsies 10 labākie braucēji.

Moto frīstaila sacensības tiesās pieredzējušie motosporta pārstāvji - AC Farias (Antonia Farias Aznar) no Spānijas, Džeremijs Vonks (Jeremy Vonk) no Nīderlandes un Anti Lepanens (Antti Leppänen) no Somijas.

Pilns sacensību dalībnieku saraksts pieejams šeit: www.ghettofamily.com/stunt/participants/

Jānis Rozītis (Latvija)
Spied "Play", lai skatītos video!Joona Vatanen (Somija)
Spied "Play", lai skatītos video!Martiin Kratky (Čehija)
Spied "Play", lai skatītos video!


“Šāda veida sacensības Rīgā norisināsies pirmo reizi. Turklāt, reti kurās sacensībās ir tik kupls dalībnieku skaits!”, uzsver viens no Austrumeiropas moto frīstaila leģendām un spēcīgākajiem pašmāju stanteriem – Jānis Rozītis, kurš arī pats ar savu komandas biedru Lauri Klēbahu, piedalīsies šajās sacensībās. “Varu garantēt, ka tik aizraujoša un spilgta moto frīstaila parāde Rīgā vēl nebūs pieredzēta. Tieši tādēļ visus interesentus aicinām apmeklēt arī oficiālos “Ghetto Streetbike Freestyle” treniņus, kas ir paredzēti 9.maijā no plkst.17.00 līdz 20.00”.

Ieeja kā treniņos, tā sacensībās – bez maksas.

Sacensības „Ghetto Streetbike Freestyle” būs Latvijā lielākās un populārākās ielu sporta un kultūras kustības Ghetto Games viens no sezonas atklāšanas pasākumiem, kas aizsāks 2014.gada 160 pasākumu sēriju.

„Ghetto Games” jaunās sezonas oficiālā atklāšana, kā jau tradicionāli tas ir pieņemts, notiks 13. maijā Grīziņkalna skeitparkā ar Ghetto Basket sacensībām.

„Ghetto Streetbike Freestyle” rīko: Ghetto Family sadarbībā ar sporta mārketinga centru „Motorsport Media & Marketing”.

„Ghetto Games” sezonas galvenie partneri: Latvijas Universitāte, Ghetto Burger, basketbola klubs “VEF Rīga”

„Ghetto Games” atbalsta:
Rīgas dome, adidas, Sport2000, Latvijas Futbola federācija, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Karcher.

Aerodium, Latvijas Gumijlēcēju klubs, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Latvijas Sporta Federāciju padome, Latvijas Florbola savienība, Sporta Punkts, Veselības Fabrika, RE Autoclub, Donerre Suspension, Papyrus, Mc Ābols.

Mārupes novada dome, Ventspils pilsētas dome, Ventspils Sporta pārvalde un olimpiskais centrs „Ventspils”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jūrmalas pilsētas dome, Alūksnes novada dome, Dobeles novada pašvaldība, Salaspils novada dome, Bauskas novada pašvaldība, Valkas novada dome, Smiltenes novada dome, Ikšķiles novada pašvaldība, Brocēnu novada pašvaldība, Krāslavas novada pašvaldība.

Informatīvi atbalsta: LTV7, Draugiem.lv, Pieci.lv, Tvnet.lv, Sportacentrs.com, JCDecaux, Sporta avīze, Young.lv, Forum Cinemas, MOTOpower.lv.

Papildus informācija:
www.ghettofamily.com
www.draugiem.lv/ghettogames
www.twitter.com/ghettogames
www.facebook.com/ghettogames

Vairāk info:
Sanda Brūna, sabiedrisko attiecību pārstāve
E-pasts: prese@ghettogames.lv
Mob.tālr.29837235