Online

Pašreiz BMWPower skatas 64 viesi un 33 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesLapčenoks, Dj Aiva un slapjie t-krekli Kaijās

Pievienota: 13. Jun 2013, 23:04
Atjaunota: 06. Jul 2013, 16:13

Komentāri (3)

Visas galerijas no lietotāja Maxis
Sveiciens visiem šajā Dziesmu svētku nedēļā!

Dziesmu svētki ir forši, bet ballīte Garciema Kaijās ar estrādes leģendas Viktora Lapčenoka uzstāšanos (pēc koncerta varēs arī kopā noforografēties un saņemt autogrāfu ), dejām un lustēšanos līdz saules lēktam un salpjo t-kreklu konkursu ir vēl foršāk!

Tātad šo sestdien, 6. jūlijā, sāksim vakaru ar Viktora Lapčenoka dziesmām, bet turpināsim ar Dj NTense un Dj Aiva priekšnesumiem pie Dj galda! Nakts kulminācijā tradicionālais Kaiju slapojo t-kreklu konkurss, kurš, tāpat kā V. Lapčenoka koncerts, notiks jau 4. gadu pēc kārtas!

Dalībnieces slapjo t-kreklu konkursam pa pāriem lūdzam pieteikties jau iepriekš info@kaijas.lv. Konkursa uzvarētājas gaida ļooooti vērtīgas balvas! (:

Nobeigumā pāris svarīgu lietu, kas būtu jāņem vērā dodoties uz pludmali:
1) ieeja pasākumā pēc plkst 23:00 tikai tiem, kam 18. jubileja jau nosvinēta;
2) cienīsim paši sevi un citus un pa ceļam uz/no jūras uzvedīsimies kārtīgi un netraucēsim sabiedrisko mieru un kārtību.

Uz tikšanos, mīlīši! (:

P.s. Neaizmirstam paņemt līdzi kādu personu apliecinošu dokumentu. Pasākuma teritorijā pēc plkst 23:00 varēs atrasties personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu. Pludmali un apkārtnes teritoriju pastiprināti uzraudzīs PP un VP darbinieki. Netraucē māmiņai naktsmieru un neliec viņai nakts vidū braukt Tev pakaļ uz Saulkrastu policijas iecirkni