Online

Pašreiz BMWPower skatas 52 viesi un 31 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesDetailing 1M

Pievienota: 15. May 2013, 23:25
Atjaunota: 16. May 2013, 00:09

Komentāri (37)

Visas galerijas no lietotāja Wicked


Kas tas ir par auto šai forumā man diezvai būtu jāstāsta, bet nu auto ir BOMBA šai galerijā būs neliels ievads detailingā (šim terminam nav latviskojuma tā kā drīkstat izpausties komentāros). Tātad! Pacients ieradās uz Cquartz kermaisko pārklāšanu. Auto bija nomazgāts moikā, bet kā zināms ne visu viņi nomazgā un ne visu arī var viņi nomazgāt.Šajās bildēs var redzēt rudos neliešus kas ieēdās lakā un var novest līdz nopietnākiem bojājumiem, bet par to es pastāstīšu kādu citu reizi ar uzskatāmākiem paraugiem.

Te ir mūsu mīļai bitumiņš kas dzīvo visās malās.

Pirmais solis nomazgājam auto ar IronX snow soap. Ar šo šampūnu var dabūt nost metāla pulveri kas vēl nav ieēdies krāsā un protams tas pats par sevi ir labs šampūns ar neitrālu PH.

Tad ķērāmies klāt IronX ar šo jau var dabūt nost visus rižikus kas jau bija iemetušies uz palikšanu. Uzsmidzinot to uz virsbūves viņš reāģējot ar metālu iekrāsojas violets tā var redzēt kur tas metāls jau bija lakā, bet nebija sācis vēl rūsēt. Šis produkts ir atsevišķas galerijas vērts ko es vēlāk arī uztaisīšu. Un vēl mēs izmantojām polishave block kas ir analogs māliem (claybar) ko izmanto lakas/krāsas tīrīšanai pulētāji un detaileri. Šis ir praktiskāks un efekts ir tāds pats. Pie mums gan daži labi pulētāji nezina kas tas ir.

šeit var redzēt kā reaģē IronX.Pirms un pēc.Bituma noņemšanai mēs izmantojām TarX.Var protams izmantot tautas metodi saļaru, bet TarX ir dabai draudzīgāks un smaržo patīkamiTad sekoja Eraser - šī vietā var izmantot jebkuru attaukotāju kas nebojā laku. Un supermīkstu mikrofibru.Un beigās CquartzUK keramiskais pārklājums.Diskiem arī tika kermaika un riepām PERL

Paldies par uzmanību.

Labprāt redzētu kādu galeriju no citiem kam rūp viņu BMW ar līdzīgiem stāstiem.

Te vēl dažas bildes.

Cenas produktiem:

1) IronX snow soap 500ml šķaidās 1:8 9.5Ls
2) IronX 500ml 9.5Ls
3) Polyshave block (nav obligāti var izmantot arī švami jo ironx labi ņem nost) 15.50Ls Šitais protams ir lietojams atkārtoti vienkārsi pēc darba jānomazgā ar ziepēm un ūdeni.
4) TarX (bitumam/līmei/kukaiņiem) 600ml 8.5 Ls
5) Eraser (attaukotājs) 500ml 8Ls.
6) BOA super plush mikrofibra 3Ls.
7) CquartzUK 50ml "keramika"(mierīgi pietiek diviem auto virsbūvei stikliem bamperiem tb visam) 38.00 Ls.
Ir arī citi tilpumi protams. IronX viens no powera vispār 4L paņēma

Kontakti:
Juris +371 26442797
juris.petrovs@gmail.com