Online

Pašreiz BMWPower skatas 67 viesi un 1 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesCeturdienas vakara drudzis - 2

Pievienota: 02. May 2013, 23:56
Atjaunota: 03. May 2013, 00:19

Komentāri (10)

Visas galerijas no lietotāja Puce


Šovakar gāja karsti. Kā nekā pirmspēdējais treniņš pirms pirmajām sezonas sacensībām vairākās šosejas disciplīnās. Vakaru iesāka formulas, kurām bija ļauts vientulībā izbaudīt trasi. Tā treniņš tām bija gan pilnvērtīgāks, gan arī drošāks. Lielākā daļa no pārējiem četriteņiem tomēr ir ātrāki.
Pussastoņos ar nelielu kavēšanos starts tika dots visiem pārējiem. Gan sportistiem, gan vienkārši entuziastiem. Cilvēku un arī mašīnu bija saradies ļōti daudz! Sākumā šķita, ka būs biezs un tā ar bija. Dažkārt vienkopus varēja redzēt braucam piecas un vairāk automašīnas. Tā kā cīkstēšanās savā starpā treniņu laikā ir aizliegts, tad lēnākajiem saprāts guva virsroku un tie laipni un bez aizķeršanās laida garām ātrākos. Bet sestdien tā nu gan vairs nebūs.

Man pašam ar bija iespēja pirmo reizi šajā sezonā pabaudīt Biķerniekus. Un uzreiz ar kolēģa M3. Lai vai cik tas auto ir nebaudāmi ciets uz ielas, trasē viss ir savādāk un tas šķita tā kā nedaudz par mīkstu. Tā ka būs ko pieregulēt. Bet M3 ar 3.2 motoru ir vienkārši Griežas dūšīgi kā dīzelis līdz pat visiem 7K RPM! Bauda braukt un bailīgi arī.

Bet nu kāda bilde, ko paspēju uzņemt kamēr vēl nebiju piesēdies pie barankas.

Burzma


Japāņi
Vaz's


Volgas


1.sērija


Vecas 3.sērijas


Izskatās, ka Raimonds Cabulis ar taisās pacīkstēties trasē!

Jaunāka 3.sērija
ADParts eMa7.sērija


Ruselhaima
Volfsburga


Laurim Vīgantam un Vabolei šogad pirmais treniņš.


Nobeigumā vēl viena burzma!


Tiekamies Valsts un autošosejas svētkos Biķerniekos!

J.K.jr.bad.