Online

Pašreiz BMWPower skatas 95 viesi un 29 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrētiesja nenopirksi, nožēlosi

Pievienota: 27. Mar 2013, 12:45
Atjaunota: 27. Mar 2013, 13:12

Komentāri (20)

Visas galerijas no lietotāja lapsins

Palūkojieties uz šo mazo, mīļo sirdsraugu. Jā arī man parņēma tikpat siltas un mīļas sajūtas, ka es pat divreiz nedomājot, šo mazo draudziņu nozagu. Nu jau gandrīz kā gadu dienu dienā šis pulkstenis vēro mani ar manu draudzeni. Pulkstenis ir redzējis gan daudz strīdu, gan arī jaukus, un romantiskus mirkļus. Ir redzējis pjankas, un vēl šis mazais tikšķinātājs ir redzējis, kā es vecgada vakarā aizmidzis sagaidīju jaunogadu. Ir bijuši gadījumi, kad manas aizmāršības dēļ, šis mazais jaukimņš ir beidzis pukstēt, jo esmu aizmirsis parūpēties par šo mazo mehānisko Dieva radību. Pulksteņa kreisajā pusē atrodas mazs puļķītis, kurš ik pēc divam diennaktīm ir maigi, jāpadrači pulksteņrādītāja virzienā, lai pulkstenis atkal sāktu elpot. Arī dēļ šī mazā mīļuma, man ir bijuši strīdi ar manu draudzeni, jo šis mazais jaukumiņš, naktī ir tik vientuļš, un skaļi tikšķ. Bet, redz, draudzenei traucē. Man pirmstam nebija problēmu, jo vienmēr viņai pateicu, ja izslēgšu pulksteni, izslēgšu arī kaķi. Mēs vienmēr atradām kompromisu, un gājām gulēt. Bet vairs tā nebūs, jo esmu sagrēkojies, un ja es tā pateikšu, tad man nāksies naktsvidū iet ārā drūmajos pļavniekos. Mantas noteikti tiktu izmestas ārā pa logu no piektā stāva. Tapēc šā jaukumiņa vietu ir ieņēmis jauns, un modernāks pulkstenis bez dvēseles.
Es ļoti ceru, ka jums ir sirds, un spēsiet parūpēties par šo mazulīti, jo, iespējams, viņš ir atradies kādā jaukā padomju iznīcinātājā vai bumbvedējā. Alkaholiķi, pīpētāji un narkomāni īpaši spēs novērtēr pulksteņa funkciju "vremja poljota"


lūdzu, jūs varat mainīt likteni šai mazajai un neaizsargātajai mehāniskajai radībiņai.

Varat piedāvāt naudu, varat piedāvāt telefonu, varat piedāvāt, maizi, makaronus, ollīveļļu, barību kaķim . nē kaķim nevajag. piedāvājiest automodelīšus. jebko, kas varētu ieņemt tukšumu manā sirdī. Nauda arī ir WELCOME