Online

Pašreiz BMWPower skatas 36 viesi un 33 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesJaguar MK2

Pievienota: 27. Nov 2012, 09:33
Atjaunota: 27. Nov 2012, 11:01

Komentāri (23)

Visas galerijas no lietotāja Atvars


„Jaguar MK2”
Ieraugot vecos „Jaguar” spēkratus, neviļus atminos 1985. gadu Maskavā, kad pirmo reizi mūža ieraudzīju jaguāra elegantās formas.
Būdams otrā kursa kursants, nonācu Maskavā. Ejot pa Smoļenskas krastmalu, ieraudzīju mirdzošus „Jaguar”, kuri bija noparkoti pie Lielbritānijas vēstniecības. Ar padomju pilsonim raksturīgo bijību mēģināju nofotografēt šos skaistuļus, kurus līdz šim biju redzējis tikai mātei Anglijā dzīvojošo radu atsūtītajos „Burda” modes žurnālos, kuros modeles bija redzamas arī pie „Jaguar E Type” un „Jaguar MK2”.
Pirms pieciem gadiem pie norvēģu zemnieka strādāja students no Latvijas. Puisis kādā no saimniecības tehnikas šķūņiem uzgāja avarējušu 1968. gada „Jaguar MK2”. Auto īpašnieks to bija lietojis brīvdienās, līdz kādā liktenīgā dienā nebija varējis sadalīt ceļu ar kravas auto. Auto sāni bija iespaidīgi sasisti. Lai šādu auto saremontētu, vajadzīga pacietība un mīlestība pret šo zīmolu. Rīgā ir „Jaguar” automobiļu remonta darbnīca „RECRO”, kurai students piedāvāja šo sasisto auto. Kā noprotat, auto tika iegādāts un atvests uz Rīgu.
Pēc vairāku gadu restaurācijas senais spēkrats nu ir ierindā. Jāsameklē vēl dažas autentiskas detaļas — un viss ir simtprocentīgi oriģināls.Nākošais projekts - Jaguar E Type ar V12 dzinēju jau darba procesā.