Online

Pašreiz BMWPower skatas 27 viesi un 8 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesMēs jau Latviju apsveicām!

Pievienota: 18. Nov 2012, 04:46
Atjaunota: 18. Nov 2012, 05:27

Komentāri (37)

Visas galerijas no lietotāja Bimmer


Kaut kas te teica, ka powerā galerijas panīkušas. Nu, tad jau man jāķeras pie lietas...

Lai šī galerija būtu aktuāla, tā jāliek uzreiz, tāpēc rīkojos operatīvi un nekādas pēcapstrādes - OOC JPG, kā saka foto forumos.

Naktī no 17. uz 18. novembri Rīgas Latviešu biedrības namā notika valsts gadadienas atzīmēšanas balle, kurā pirmo reizi tikās dažādas domubiedru kopas - Latvijas Brīvmūrnieku Lielloža, klubs "Rotari", "Lions", "Round Table", "Club-41", "Ladies' Circle" u.c. Mani uzaicināja viens no šo klubu biedriem, powerā pazīstams cilvēks.

Sākumā uzstājas kamerkoris "Austrums"Balle sākas ar polonēzi

Vakariņu laikā apmeklētāji tiek iepazīstināti ar gaidāmās izsoles lotēmVakariņām paralēli notiek dejasŠtokijs ir reāli foršs kekss! Tiešām! Sveiciens Duke'm no...Pēcāk klubu prezentācijas. Te arī Štokija pārstāvētais "Round Table" uzstājas:Citu klubu prezidentiem pat virkne ordeņuPasākumā "bijušo politiķu" novēroju vairāk nekā esošoMākslas darbu izsoleSākuma cenu pārsniedzot četrkārtīgi, pats mākslinieks apsveica pircējuPusnaktī dziedam himnu. Ir arī diriģents - Arvīds Platpers!Šie ziedi pēc tam tiks nolikti pie Brīvības pieminekļaGatavojamies gājienam uz Brīvības pieminekliGājiena sākums...Gājiena pirmajā rindā - "Rotari" prezidents un PERFSNoliekam ziedus

Prieks pasākumā satikt arī citus poweristus...Kluba "Rotari" prezidents, Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks un Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs teic runuUzdziedam vairākas dziesmas...Spied "Play", lai skatītos video!
Labs darbs, kas padarīts...