Online

Pašreiz BMWPower skatas 45 viesi un 0 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesVisam labam reiz pienāk beigas! Drifts 2012

Pievienota: 30. Sep 2012, 12:34
Atjaunota: 30. Sep 2012, 13:19

Komentāri (18)

Visas galerijas no lietotāja Puce


Kā lai labi pavada saulainu (gandrīz) un siltu sestdienu? Viens variants, protams, ir nedarīt neko, jo kā nekā tikko bija piektdienas vakars, laikam... Cits variants, savukārt, ir kaut ko darīt. Ripinot pa pusskaidrām Rīgas ielām uzdūros uz kādu krāsainu plakātu... Sacīc, darīc! iešu paskatīties arī es


bet varbūt, tomēr, labāk uz karuseļiem? (tagad saprotu, kur palika visi pārējie, kuri neatnāca apskatīt drifta sezonas noslēgumu)Tad nu ierados es, bet tur e36 salidojums


Bez manis bija arī citi ieradušies


Arī difkājainie


Tik tagad sapratu, ka visam ir beigas!


Telefons vairs nestrādā


Gaļa piedeg


Vatlix atsakās filmēt


Tehniskais personāls guļ


Auto lūzt


Un sponsori ar vairs naudu nedod


Trase, skatoties pēc kartes, vispār atrodas jūras krastā


Citi stāv uz galvas


Tiesneši nekonsekventi


Elīne nedod savu numuru


Un vispār ir jau vēls!


Iešu, labāk, ka mājās


Vai labāk braukšu!


Pietiks zīmēties! Ir laiks jaunai sezonai!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tas tā ievadam.

Lai vai kā, visi, kas piektdien sadzērās vai arī kādu citu iemeslu dēļ "nevarēja" ierasties uz Street, ProAM un Pro klašu sezonas noslēgumu Biķerniekos, lai kož tagad nagos, pirkstos un elkoņos. Tika pavadīta lieliska diena, lieliskos, cik nu rudens pie mums var būt lielisks, apstākļos ar lielisku driftu ar labākajiem un izturīgākajiem Latvijas drifta pārstāvjiem!
Pateicoties jaunajai, dažiem ļaunajai, un ātrajai trases konfigurācijai gan skatītāji, gan arī paši braucēji guva lielu gandarījumu! Šķiet, ka retais vien pēc šī pasākuma nolēma vairs nebraukt. Drīzāk, jau braucienu laikā sāka kalt plānus nākamajai 2013. gada sezonai.
Tiesa gan ne visiem nācās saldi. Un savu rūgtumu dabūja izjust tiesneši, kas laiku pa laikam šķita neadekvāti, ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem braucējiem. Neatceros, kad iepriekš kāds no pēdējiem būtu tik bieži un protestējis. Gan jau, ka lielākā daļa atceras vienu no šīs nedēļas video, kur KHL hokejists Radulovs pagrūž tiesnesi. Arī šajā pasākumā bija analogas situācijas, kur tiesneši tika grūstīti no "spēlētāju" puses..
Bet paanalizējot situāciju, šķiet, ka neveiksmīgā tiesnešu "būdiņas" atrašanās vieta, trases konfigurācija un neiztrūkstoši lielais dūmu mākonis lika tiem vērtēt savādāk. Galu galā, neviens no viņiem aiz ļauna nevērtēja par labu vai sliktu kādam, jo Nevar taču redzēt to, ko nevar saredzēt!

Bet lai vai kā, man ir prieks, ka drifts vēl joprojām attīstās Latvijā! Visiem Street un ProAM braucējiem novēlu trenēties un izkopt savas šķērsām iešanas spējas. Savukārt Pro braucējiem nekautrēties un doties uz sacensībām ārpus Baltijas robežām. Savādāk stagnācija Latvijas drifta dzīvē būs garantēta. Tur tālāk, gribētos teikt, aiz robežas, ir pavisam citi horizonti, kurus arī mēs varam sasniegt!

Lai veicas visiem!

J.K.jr.bad.

P.S. Kā jau ierasts vairāk SejasGrāmatas lapā:

www.facebook.com/media/set/?set=a.511827598845146.130137.142427742451802&type=1&l=2318ea026e