Online

Pašreiz BMWPower skatas 74 viesi un 18 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesDrift po Polski jeb EEDC pēdējais posms

Pievienota: 27. Sep 2012, 19:37
Atjaunota: 27. Sep 2012, 19:59

Komentāri (11)

Visas galerijas no lietotāja Puce


Šīs bija līdz šim trakākās drifta brīvdienas manā mūžā. Mūžs nav bijis garš, bet tomēr. Ja skatās uz dzīvi kā tādu, tad nekas traks jau nenotika, bet ja mēs skatāmies uz paša brauciena mērķi, tad tas notikums tik tiešām bija traks! Un traks pozitīvās noskaņās.(Tiem, kas vēl nav sapratuši, kas ir kas, atgādinu, ka iepriekšējās brīvdienās Polijas 5 lielākajā pilsētā Poznaņā notika gan EEDC pēdējais posms, gan arī Polijas drifta čempionāta pēdējais posms.)Treniņu diena bija piektdiena. Visu dienu varēja svilināt riepas. Un svilinātāju bija daudz. Aptuveni 70 gab. Aptuveni kādi 20 bija tā saucamie ārzemnieki, kas šādā vai tādā sakarā bija ieradušies uz šo centrāl/rietum Polijas pilsētu. Un šiem ārzemniekiem klājās plāni. Šeit mēs varējām redzēt cita līmeņa driftu. Citus ātrumus, citu auto aprīkojumu un pieeju driftam kā tādam.Retais vien nav redzējis, tajā pašā internetā, kā tie trakie poļi brauc. Lūk šoreiz bija iespēja pašam savām acīm pieredzēt un pārliecināties, ka viņi tik tiešām ir traki braucēji.


Bet galvenā atšķirība bija tajā, ka riepas šiem zirgspēku ganāmpulkiem bija piemeklētas ļoti atbilstoši. Reti kurš nebrauca ar 18.izmēra riepām, turklāt, atkarībā no ganāmpulka lieluma, no 245-265 platumā. Un tā kā poļu drifts ir vairāk tāds kā ātrum sacensības, tad mūsējiem tur īsti nebija ko darīt, ja arī kāds tika tālāk, tad tikai pateicoties pretinieku kļūdām, lai gan visi mūsējie nostartēja godam!

Lai arī kādi bija tie gala rezultāti, brauciens uz Polijas driftu bija tā vērts un tas bija ļoti labs ieguldījums nākotnē. Tā ka iesaku jebkuram! Turklāt nav nemaz tik tālu tā Polija.

Kā jau pēdējā laikā ierasts vairāk par pasākumu SejasGrāmatā:
www.facebook.com/media/set/?set=a.510104169017489.129718.142427742451802&type=1&l=79cdea2311


J.K.jr.bad.