Online

Pašreiz BMWPower skatas 43 viesi un 20 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesNEZ drifts 2012, Rīga, Latvija

Pievienota: 12. Sep 2012, 12:31
Atjaunota: 12. Sep 2012, 13:42

Komentāri (7)

Visas galerijas no lietotāja Puce


Aizvadītas šī gada otras iespaidīgākās un nu jau var teikt, ka pašas iespaidīgākās Pro drifta sacensības Latvijā un noteiki, ka visā Baltijā! Uz starta stājās 63! dalībnieki! Tik lielu pūli, raibu krāsu un Nissanu (visi vienādi un nevar saprast, kas ir kas )daudzumu Biķernieki nebija vēl piedzīvojuši. Daži no braucējiem jau bija ieradušies ceturdienā un aizvadīja lieliskus trenniņu. Kā nekā daudziem no ārzemju braucējiem šī bija pirmā iepazīšanās ar trasi, kurai betons it tik tik tuvu, ka bail skatīties.
Lai vai kā šoreiz iztikām bez iespaidīgām avārijām, protams, izņemot Andreja Novopavlovska iestūrēšanu apmalē piektdienas trenniņu laikā. Un tas vien ir labi, jo kuplais dalībnieku skaits nozīmēja to, ka šis pasākums "ievilksies".63 braucēji un tandēma braucienos iekļūs tikai 32 labāko rezultātu uzrādītāji, nozīmēja to, ka atslābināties nevarēja ne viens. Katram bija jārāda ko māk un ne tikai. Drifts kā zinām, nav vienkārša šķērsām braukšana. Braucienus vērtē tiesneši, kas pirms sacīkstēm skaidri un gaiši pasaka, kā būs jāizbrauc trase un pēc šiem nosacījumiem, kas visiem ir vienādi, jau tiek "subjektīvi" piešķirti punkti. Teiksim pirmā NEZ posma uzvarētājs tā ar neiekļuva šo 32 labāko sportisku sarakstā... Toties kuplam skaitam ar Latvijas braucējiem bija lemts pacīnīties par medaļām un pārītis to ļoti veiksmīgi un efektīgi izdarīja!

Lai vai kā Elīne solīja sadot pa ķirbi, kvalifikācijas līderis Ivo Cīrulis diemžēl netika tālāk par 16/ finālu un izstājās cīņā ar Ventu Pečaku (palabojiet, ja es maldos).Kvalifikācijā un pirmajos Top 32 braucienos laiks vienkārši bija idejāls, bet tad tas strauji sabojājās un lietus nepārstāja stiprāk vai mazāk stiprāk līt līdz pat sacensību beigām. Līdz ar to šajās sacensībās uzvarēja tie, kam nervi un meistarība bija stirpā puse. Protams, bez veiksmes arī neiztika.
Bet nu vairāk par šo visu manā galerijā ADParts oficiālajā SejasGrāmatas lappusē:

www.facebook.com/media/set/?set=a.503768279651078.127913.142427742451802&type=1&l=58658a933c

Uz tikšanos nākamreiz!

J.K.jr.bad.