Online

Pašreiz BMWPower skatas 36 viesi un 21 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties:) ATRASTS nozagtais motorolleris Jelgavā!!! :)

Pievienota: 06. Aug 2012, 11:23
Atjaunota: 14. Aug 2012, 13:51

Komentāri (48)

Visas galerijas no lietotāja xtreme21


JAUNUMI!!!:

Pateicoties aktīvai draugu palīdzībai motorolleris tika atrasts. Pēc nozagšanas motorolleris tika manīts vairākas reizes braukājot pa Jelgavas ielām - paldies tiem kas ziņoja par redzēto. Diemžēl līdz es tiku līdz ziņotajām vietām - bija jau par vēlu.

Bet 6dien vakarā, kamēr pats atbalstīju ,mūsu braucēju Ēriku Ulasu (kurš ieguva pirmo vietu todien) man piezvanīja viens mans draugs, ka esot noķēris zaglēnu ar manu rolleri. LIELS PALDIES ALEKSANDRAM D. par modrību un fizisko izturību, jo tieši viņš nogrieza ceļu pa Jelgavas centru braucošajam motorollerim un aizturēja 14 gadīgo zaglēnu. Jāpateicas arī brāļiem Bomjiem par ātro ārtkārtas izbraukumu un papildzspēku sagādāšanu.

Nu jau rolleris ir pie manis, lai gan pamatīgi saskādēts, bet priecē fakts, ka šis 14 gadīgais nelietis tika notverts un tiks saukts pie atbildības!

Vēlreiz PALDIES visiem, kas spieda ieteikt un palīdzēja meklējumos!


Uzmanību!!!!

Naktī no 7dienas uz 1dienu (05.08 - 06.08.2012) tika nozagts šis uzticamais darba zirgs! 125 kubu motorolleris GENERIC XOR125 tika novietots Jelgavā, Zvejnieku ielā 15 pie daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpas plkst ~22:00. No rīta tika konstatēts, ka motorolleris ir nozagts - metāla sētā izgriezta eja un pēc sliedēm vadoties - aizstumts uz linu fabrikas/uzvaras parka pusi! Teritorijā ir videonovērošana un cerams, ka drīz varēšu padalīties ar videomateriāliem.

Motorollera īpašās pazīmes:

Nav labā spoguļa
Nav priekšējā dubļusarga
Aplīmēts ar SPARCO, SABELT un MOTORING uzlīmēm

Ja gadienā kāds kaut ko ir redzējis vai ja kādam tiek piedāvāts šis aparāts - lūgums ziņot man šeit vai zvanot 26126199

Ja tu zagli lasi šo - tad zini, ka ja uzzināšu kas tu esi - garantēju, ja neatdosi pa labam - ne tikai ziņošu par tevi policijai, bet salauzīšu tev VAIRĀKUS pirkstus!!! JA tu tiešām nožēlo izdarīto - zvani man un atdod to, kas nepieder tev!

EDIT!: Videoierakstā redzams kā 2 vīrieši 23:50 nozog manu rolleri!!!