Online

Pašreiz BMWPower skatas 25 viesi un 0 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesLiepājas BMW kluba RUDENS PASĀKUMS 22.10.2011

Pievienota: 17. Oct 2011, 10:18

Komentāri (2)

Visas galerijas no lietotāja spoks
Šā gada 22. oktobrī Liepājas BMW klubs organizē „Rudens pasākumu 2011”. Šis pasākums ir domāts ne tikai BMW markas automašīnām, bet arī citiem B kategorijas transportlīdzekļiem. Tiek aicināti visi tie, kuri vēlas izbaudīt azartu un sacensību garu, kā arī pārbaudīt orientēšanās spējas pilsētā un prasmes transportlīdzekļa vadīšanā. Minimālais cilvēku skaits komandā ir 2 cilvēki (līdzbraucējus - līdzjutējus var ņemt līdzi tik daudz, cik tas ir atļauts pēc automašīnas uzbūves).

Pasākums notiks 3 posmos:

1. posms - testa brauciens CSDD eksaminācijas figūru laukumā un ceļu satiksmes noteikumu teorijas tests. Rezultātu vērtēšanā piedalīsies CSDD inspektori.

2. posms - intuitīvā braukšana, kas notiks konkrētā laukumā, kur autovadītājam-pilotam galvā būs motobraucēju ķivere ar aizsegtu aizsargstiklu. Šajā posmā autovadītājam būs pilnībā jāpaļaujas uz savu komandas biedru-stūrmani, kurš ar savām instrukcijām virzīs automašīnu pa noteiktu trajektoriju uz galamērķi.

3. posms – auto orientēšanās Liepājas ielās, kur katrai komandai, vadoties pēc kartes, būs jāatrod konkrētas vietas.

Lai piedalītos šajā pasākumā, bez automašīnas un šofera nepieciešams komandas biedrs, fotoaparāts un 10 Ls dalības maksa (no komandas).

Pasākumu atbalsta BMW speciālists Schmiedmann, Ceļu satiksmes drošības direkcija un mūzikas klubs Fontaine Palace, kur notiks arī pasākuma noslēdzošā daļa un apbalvošana. Pieteikties var rakstot uz e-pastu: bmwliepajasklubs@inbox.lv. Ar pasākuma nolikumu un pasākuma plānu var iepazīties mājas lapā www.bmwliepaja.lv

Liepājas BMW klubs kā reģionālais klubs š. g. sākumā saņēma oficiālu statusu un pievienojās Latvijas un Eiropas BMW klubam. Latvijas BMW klubs ir vienīgais oficiālais BMW klubs Latvijā.

Vairāk informācijas: Mareks 26577740