Online

Pašreiz BMWPower skatas 29 viesi un 0 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesApceļo dzimto zemi Nr.5

Pievienota: 06. Aug 2011, 23:43
Atjaunota: 07. Aug 2011, 14:14

Komentāri (26)

Visas galerijas no lietotāja eLeL


Sveiciens drosmīgajām (c) velosportists no A1 šosejas

Aiziet 5-tā velotūre Velo tie paši - :veci_e36: (savam sarusējušajam e36 uzliku jaunas pastalas) Divatā, es un māsa, un vietējā Latvija. Šoreiz Ziemeļvidzeme.
8dienas, 494km, vidējais ātrums 17.8km/h, pasākums bez steigas un maz km dienā, jo jāatzīmē taču - Piektais - jubilejas brauciens

Maršruts: Rīga-Sigulda-Augšlīgatne-Līgatne-pārceltuve-Straupe-Stalbe-Limbaži-Pociems-Ozolmuiža-Burtnieki-Rūjiena-Mazsalaca-Urga-Aloja-Staicele-Ainaži-Salacgrīva-Tūja-Liepupe-Saulkrasti-Rīga

Aiziet!
1

Obligāti bija jāpietur!
2

Sigulda sagaida ar mīksto! Veloservisā pie Raibā Suņa strādā ļoti slikts personāls, jo kameru ta nomainīja, bet iemeslu, kāpēc bija mīkstais nelikvidēja, ko mēs uzzinājām vēlāk. Un, jā, riepa bija pašai jānomontē. Baigie! Mēs taču esam vārgas sievietes!
3

4

Vilhelmīnes dzirnavās Līgatnē. Otrreiz diezvai tur ēdīšu, kaut kas nebija īsti kā vajag Jap, un te pie galdiņa sēžot, pamanu un nevaru saprast, vai man tiešām rēgojas! Ričukam atkal mīkstais
5

Jā, nu Līgatne ir vieta, kur maz kas ir!! Bet ir cilvēki, kuriem mājās ir labas garāžas Tad nu tādu labu vienu arī atradām. Paldies par izlīdzēšanu nekurienē!!
Un te iemesls ļoti lielā tuvplānā, kaut kas līdzīgs mazai kniepadatai
6

Otrās dienas rītā izpētam apkārtni, kā ātrāk no Rehabilitācijas centra "Līgatne" nokļūt līdz pārceltuvei pār Gauju, lai nav jāmēro atpakaļ ceļš līdz Līgatnes centram. Meža takas! Vispirms pārbaudam tās bez velo. Der!
7

Apmeklējam izslavēto Padomju Slepeno Bunkuru. Nuuu, nez, kaut kā nepaķēra. Liepājas Karostas cietums 100x labāks.
8

Labi, ka tik tikko bija uzlijis lietus slīdošas koka saknes, lai arī stūmāmies cauri mežam, ne braucām, tāpat tās saknes traucēja Gan jau ka tur kāds SEB MTB posms ar notiek, jo tur kalni nav mazi
9

Pāri Gaujai..
10

Otrajā naktī nakšņojām pie Limbažu Lielezera. Ļoti skaisti sakopta vieta!
Pa ceļam kaut kur posmā Pociems - Ozolciems atrodas Cinevilla 2 Protams visur jāielien
11

Pēc Burtnieku ezera ievērtēšanas, dodamies uz naktsmājām atpūtas bāzi "Rīts". Par cik Burtnieki ir no tām vietām, kur tūristi nekad nebrauc, tad nekādu paēstuvju tur nav, un "Rīta" saimnieks mums individuāli pagatavo vakariņas. Paldies, bija mega mega garšīgi
12

Nu jā, šeit jumtu konkrēti norāva pārtī animals - airis, kurš piedalījās arī Top Shop uzņemšanā. Paldies viņam!
13

O, jā, milzīgs paldies vēl Mazsalacas Xcentra veloveikala - servisa darbiniekam, par pakaļēja rata un aizm.bremžu sistēmas maiņu! Es zināju, ka manam ričukam bija viegls astotnieks, bet noņemot aizmugurējās bremzes tas lieki netraucēja :kapeikpisējs: :nafig_bremzes_te_nav_kalnu: : untādāgarā: un tomēr viens spieķis bija pārlūzis :valis:
Jēj, ar to arī mūsu velolikstas beidzās! Nekas neplīsa un nelūza!


Kārs in mai vei. @Urga
14

Mazsalacā neviens vietējais tā lāgā nemācēja pateikt, vai uz Aloju var tikt pa veco dzelzceļa stigu. Lauzām atkal velo pa briesmīgajiem zeminiekiem. Un pār tiltu netālu pie Alojas saprotam - ka vajadzēja tomēr braukt uz to dzelzceļu, jo izskatījās, ka tur kaut kāda satiksme tomēr notiek. Fail mums.
15

Visa, visa brauciena īstais mērķis bija jūra. :atpūtnieks: Ūdens gan varēja būt siltāks.
@Ainaži
16

17

Visiem iemīļotajā vietā ar iebraucām aliņu iedzert
18

Vienīgais interesantais objekts pa ceļam un pie Veczemju klintīm! Un kārtējo reizi atkal tika lauzti velo, jo nuu piedodiet atvainojiet, es pat nespēju stādīties priekšā, kā pa to ceļu braukt ar auto Tūrisma apskates objekts nav tā ceļa seguma vērts!!
19

Tūjas kempingā Kramalnieki, pietrūka tikai Top Gear komandas! Jā, jo patiesībā es arī nesaprotu, ko tur var darīt dienas garumā! Varbūt pie vainas 10 grādu temperatūra ūdenī?
20

Par cik maz km ko dienā nobraukt (pie 50-60), aizlaižam apskatīt Liepupes muižu, jo tūrisma ceļvedī rakstīts, ka tas viss uz iznīcības sliekšņa. Nav viss! Tur notiek remonts! Brauciet pēc pāris gadiem, kad būs apskatāma un nebūs slēgta teritorija
@Liepupes baznīca
21

Veloplanking iebraucot Saulkrastos
22

Vienā brīdī atceramies, ka alko sabiedriskā vietā lietot aizliegts! Laikam.
23

Jūra nogurdina un liek atpūsties!
24

Pēdējās dienas rīts.. Koklītēs trāpijām uz The Picture. Paldies par "privāto" ballīti! Māsas "norāva jumtu"!
25

Atpakaļ Rīgā! Šite mums kaut kas lāgā nesanāca ar tām un tiem veloceliņu apzīmējummiem un no Depo laidām pa pretējo joslu varbūt arī Rīgas Domei nesanāca?! Tur kaut kur karte jāliek, kā tie veloceliņi sabāzti!
26

Viss labi, viss patika, dzīvas un mājās
27