Online

Pašreiz BMWPower skatas 52 viesi un 28 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesEEDC 3.posms Kauņa (up to datēts)

Pievienota: 04. Jul 2011, 00:19
Atjaunota: 04. Jul 2011, 12:54

Komentāri (24)

Visas galerijas no lietotāja Puce


3.jūlijā Kauņas apkārtnē Kačerginas auto trasē norisinājās EEDC 3.posms. Trase, kurai raksturīgs liels vidējais ātrums, aizraujoši pagriezieni un nežēlīgs (braucējus nesaudzīgais) raksturs, solīja nemazāk aizraujošus notikumus arī drifta discipīnā. Bet diemžēl tā nenotikās. Ne tikai laikapstākļi, kas bija Latvijas Jāņiem atbilstoši (visu laiku līst, te stiprāk, te mazāk stiprāk), bet arī trases konfigurācija lika vilties. Tā man atgādināja tikšanos ar smuku seksīgu meiteni, kas beigās izrādās transvestīts. Tehniskā valodā runājot: Pirmais iemetiens - burvīgs! Ātrums līdz pat 150km/h! Un tad nez no kurienes Pro trase pārvēršas par Street klasei cienīgu pagriezienu kombināciju.. Turklāt nobeiguma virāžās, ļoti tuvu esošās metāla barjeras vēl vairāk sabremzē visu pasākumu. Kurš gan vēlas pats sadauzīt savu auto pret tām? Gan jau, ka šis bija labākais variants, konkrētajā vietā, bet pēc Latvijas posma, tas šķita - garlaicīgi.
Papildus garlaicību radīja arī tas, ka dalībnieku skaits austrumEIROPAS posmam bija gaužām niecīgs. Kvalificēties varēja jebkurš! Vajadzēja tikai bez diskvalificējošām kļūdām izbraukt trasi. Laba daļa no tiem, kas kvalificējās automātiski trāpīja ceturtdaļfinālā... Bet nu lai vai kā posms ir noticies, lietus ieviesa savas korekcijas un rezultāti ir tādi kādi tie ir. Vēl tik piebildīšu, ka lietus palīdzēja tiesnešiem pieņemt diezgan zibenīgus lēmumus. Kurš gan grib stāvēt uz metāla konstrukcijas trases augstākajā vietā, lietus laikā.

Tagad pie bildēm

Ierados sacensību dienā, kad trenniņi norisinājās pilnā sparā. Baltkrieviem vēl joprojām neiet. Latvijas posmā, nolauzts rats, šajā posmā paņemts valnis, kas neļāva vairs tālāk piedalīties


Viens no EEDC galvenajiem tiesnešiem


Par zebriņām visi bija starā. It sevišķi, kamēr vēl nelija. Pasākuma komentētājs jau trenniņos bija apdullināts no tām un no skatītāju tribīnēm varēja pat saklausīt aplausus, kas šajā pasākumā bija ļoti excluzīvs gadījums


Šajā posmā bija divi neredzēti e30 no LT brauca interesanti, bet trūka pieredzes.
Starp citu iečekojam, kādam ir jābūt īstam statīvam ar ko filmēt ekšenu!


Yo mens un laikam arī otrs EEDC patstāvīgais kadrs izrādījās lietuvietis. Nezināju!


Baudam vēl pēdējos dūmus pirms lietus sezonas iestāšanās


GoPro kameras pašlaik ir topā un tam ir labs izskaidrojums. Filmē lieliski un arī ir labi pasargātas no sliktiem laikapstākļiem un arī kritieniem. Gluži kā vecie labie mobilie tālruņi, kas nokrītot zemē sadalās pa sastāvdaļām un viss, kas tev ir jāizdara jāsaliek kopā un jāieslēdz.
Atgādināšu, ka GoPro arī pie mums ADParts!


...


Ātrais kosmētiskais remonts


Ar piekari viss kārtībā


Viens no dažiem, kas līdz kvalifikācijai tā ar netika


Lamberts iemēģina jauno leņķi. Viss super, bet tagad jaudas trūkst vēl vairāk


Vimotas otrs zaļais monstrs stabilu sniegumu nespēja uzrādīt. Ļoti bieži viņu varēja manīt vai nu ārpus trases, vai nu arī neatbilstošā virzienā. Priekšējais bamperis ar nodomu bija noņemts un uzlikts tikai uz kvalifikāciju. Nav jau nekāds lētais izstrādājums


Blušs it kā startēja labi, bet kaut kā izstājās jau pirmajā finālbraucienā.


Neliels ieskats Lamberta jaunajā piekarē. Starp citu tādu var iegādāties un arī uzstādīt pie mums ADParts! Esam oficiālie Wisefab izplatītāji Latvijā. Un esam apēduši pudu sāls, lai mācētu to pareizi uzstādīt ar pirmo reizi.


Plastmasas arkas priekš šī pasākuma arī ir iegādājamas pie mums


Jaunais lietuviešu censoņa ar Nissan, kas sagādāja daudz darba trases uzraugiem. Bet kur gan vēl var gūt labu pieredzi, kā "kaujas laukā"!


Pat kōnusi no priekiem lec gaisā!


Ātrākā iemetiena autors


Lamberts parādīja ļoti stabilu sniegumu, kas ļāva viņam iegūt godalgotu vietu


LT e30 turbo 1


LT e30 turbo 2


LT e30 turbo 2 reversā


Lietus jau pilnā sparā un pasākuma atklāšana var sākties. Tātad kas mums te ir kvalificējies?

Darius - LT mēroga zvaigzne un elks. Labi, ka viņš ir, savādāk īsti ar ko nebūtu cīnīties starptautiskajā līmenī.
Starp citu arī šīs sacensības nebija izņēmums, kad Darius pabeigtu tās ar pakaļējo bamberi. Te tas vēl ir...


Komandas biedrs ar sapucētu purniņu


LT e30 turbo 1


LT e30 turbo 2


Lamberts


Cīrulis


Blušs


Lapāns


Eglīte. Kolēģis man pateica, kā var ātri atšķirt Lapāna auto no Eglītes. Asociējam Eglītes disku krāsu ar uzvārdu un nekad nenošausi garām!


Gera DovonaE.Ķezis. Šim bija kaut kādas tehniskas problēma, jo kvalifikāciju brauca pēc pasākuma oficiālās atvēršanas. Bet, tomēr, spēja kvalificēties!


Vēl viens no LT


Lietuviešu tiesnesis izpildīja dažas labi pazīstamas dziesmas


Un tad pastāstīja, ko viņš vēlas no dalībniekiem


Daži ieteikumus uzklausīja atbildīgi, kas ļāva gūt pārākumu


Tiem, kam ar driftu lietus apstākļos veicās švakāk papildus punktus varēja saņemt piedaloties arī smukākās šļakatas konkursā. Kāds no jums var dubulto smilšu šļakatu uztaisīt?


Sinhronais driftings


mājās, mājās..


Šajā mirklī man blakus bija Gera Dovana fotoreportieris. Manējais uzvarēja un lietuvietis skumji nopūtās.


Tikai meistarība un dažādu mērierīču esamība kokpitā varēja nodrošināt kaut cik nelielu sajēgu kurā virzienā būtu jābrauc. Turklāt ļoti daudzi saprata, labas ventilācijas svarīgumu arī sporta auto. Saprata tāpēc, ka viss visiem bija aizsīdis


Tā milzīgā upe pāri asfaltam pieprasīja pietiekami dziļu protektora dziļumu


Pusfinālā Jāņi Jānim (tas ir man) neko negaidītu neparādija. Eglīte stabils kā vienmēr!


Darius kā tanks, bet dažkārt neveikls. Tas nozīmē, ka Cīrulis tiek uz finālu


rrrr


Intriga par to, kurš tiks pie 3. vietas tika saglabāta līdz pat apbalvošanai. Braucienos izskatījās, ka varētu pat prasīties pārbrauciens, jo kā nu nekā vietējais līderis sacentās, bet tomēr kārtis nogūlās savādāk


Finālā tikās Eglīte ar Cīruli


Eglīte guva virsroku un neskatoties uz pirmā posma izlaizšanu ir kļuvis par reālu pretendentu galvenajam titulam!


Pārliecinoši! Ne visu vienmēr izšķir jauda!


Klusā daba


Pjedestāla dalībnieki


Man kā salijušam sunim nebija skaidrs kāpēc tiem braucējiem kaut kādus lietussargus virsgalvām liek. Tik tagad sapratu, ka viņiem visu laiku jumts virs galvas un sausas kājas!


Jē! Pirmais


Otrais


Trešais


Nu jau arī objektīvs aizlija. Patika tas čalis, kurš demonstrē EEDC krekliņu. Laikam bija naudas balvas devējs šim pasākumam. Izvilka baksus no bikšu kabatas un katram burtiski nolocīja kāpostu. Nu tā vienkārši. Bet pats bija baisi apmierināts ar pasākumu priecīgs un staroja kā saulīte. Varbūt viņš ir vietējā autoritāte?


Tāds lūk nedaudz neinteresants ieskats uz Kauņas posmu.

Lai visiem veicas!

Starp citu, kur ir nākamais posms? Odesa??

J.K.jr.bad.