Online

Pašreiz BMWPower skatas 43 viesi un 22 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties"Kaiju" kauss II FOTO+VIDEO HD

Pievienota: 22. Mar 2011, 23:07

Komentāri (7)

Visas galerijas no lietotāja Maxis


Heisā hopsā, mans brāls ir čempions boksā, bet man po - ar mani atkal runā kaijas

Reku tiem, kas bija un tiem, kas nebija (tādu šoreiz bija stipri vairāk nekā to pirmo ) reports no "kaiju" kartinga kausa II posma:

„Ar mani atkal runā kaijas kauss” otrajās sacensībās Ātruma cilts kartinga hallē atkal uzvar Iļja Ballods-Nagradovs
Sestdien, 12.martā, Ātruma Cilts kartinga hallē Rīgā notika amatieru kartinga sacensības „Ar mani atkal runā kaijas kauss - 2”. Līdzīgi kā pirmajās sacensībās janvāra vidū Swedbank kartodromā Kandavā uzvaru izcīnīja rīdzinieks Iļja Ballods-Nagradovs. Sacensību uzvarētājiem balvas sagādāja jaunais pašmāju enerģijas dzēriens „Ar mani atkal runā kaijas”, „Ātruma cilts” kartinga halle un amatieru kartinga kustība „Openkart”.
Sacensībās piedalījās vienpadsmit dalībnieki. Katrs veica vienu treniņbraucienu un pēc tam četros iebraucienos notika cīņa par vietām un ieskaites punktiem. Ballods-Nagradovs uzvarēja trijos no četriem braucieniem. Otro vietu ieguva Aigars Šaicāns, kurš uzvarēja divos iebraucienos. Trešo vietu izcīnīja Pāvils Dāvis, kuram braucienos trīs otrās pozīcijas. Labākās dāmas godu izpelnījās Sanita Smiltiņa, kura ieņēma piekto vietu, bet specbalvu no amatieru kustības Openkart saņēma Andris Lustiks.

Rezultāti:
Nezinu kā var ielikt te video no VIMEO, tapēc te vnk links no gonkas video. Iesaku, protams, skatīties HD kvalitātē!

http://vimeo.com/21291838

Līdz nākošajai reizei