Online

Pašreiz BMWPower skatas 62 viesi un 19 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties"Kaiju" kauss izcīnīts!

Pievienota: 17. Jan 2011, 16:45
Atjaunota: 17. Jan 2011, 22:40

Komentāri (17)

Visas galerijas no lietotāja MaxisKā jau solīts, sestdien Swedbank kartodroms sadarbībā ar jauno enerģijas dzērienu "Ar mani atkal runā kaijas" Kandavas kartodroma ziemas trasē rīkoja "Ar mani atkal runā kaijas Ziemas kausa" izcīņu, dalībniekiem sacenšoties ar īres kartingiem.
Aicināts bija ikviens interesents un atsaucība bija ļoti liela Saulainajā ziemas dienā ieradušies bija 39 dalībnieki, līdz ar to sākotnēji plānoto sacīkšu formātu vajadzēja mainīt, bet tik un tā pasākums izvērtās neplānoti ilgs - turpat 8h garumā.
Katram dalībniekam bija jāveic 5min garš iesildīšanās brauciens un pēc tam 3 iebraucieni pa 12 (vēlāk 8 ) apļiem. Starplaikos organizatori cienāja ar siltu zupu un tēju.
Sākotnēji trasi klāja piebraukta sniega slānis, taču segums sacīkstes gaitā kļuva aizvien slidenāks. Ja treniņos/kvalifikācijā labākie apļa laiki bija ~35sek, tad sacīkstes otrajā pusē jau retais varēja iebraukt zem 50sek.
Ļoti sīvā cīņā uzvaru 3 braucienu summā izcīnija rīdzinieks Iļja Ballods-Nagradovs. Otro vietu, turklāt ar tikpat punktiem cik uzvarētājam, ieguva tukumnieks Jānis Strauss, bet trešajā vietā kandavnieks Vilnis Haferbergs.
Lai arī pats nestartēju kopējā ieskaitē, beigās paliku 4. vietā, jo 1. iebraucienā pievīla tehnika.

Instrukcijas no organizatora pusesGatavošanās startam


Metinātais bloķis


gooooo


Nākot no dāmistabas vajag ievērot piesardzību
Reizēm gadās arī valnī


Uzvarētājs saņem godam izcīnīto kausu un balvas no jaunā enerģijas dzēriena "Ar mani atkal runā kaijas Funky energy"


Par pasākumu ziņoja Maxis


Pilna informācija par sacīksti un detalizēti rezultāti pieejami www.kartodroms.lv

Ja laika apstākļi atļaus, šosezon paredzēts vēl vismaz viena "Ar mani atkal runā kaijas Ziemas kausa" izcīņa. Tie, kas nepaspēja piedalīties šajā sacīkstē, vēl nav visu zaudējuši