Online

Pašreiz BMWPower skatas 35 viesi un 17 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesSestdienas brauciens

Pievienota: 19. Dec 2010, 00:18
Atjaunota: 19. Dec 2010, 20:17

Komentāri (55)

Visas galerijas no lietotāja Bimmer


Sestdien, ceturtās adventes priekšvakarā, pāris ietilpīgu automobiļu ceļš no Rīgas veda uz Madonas novada Barkavas pansionātu.

Neliela domubiedru kopa pansionāta iemītniekiem bija sarūpējusi dažādas saimniecībā un ikdienā nepieciešamas lietas, kā arī svētku cienastu.Barkavas pansionātā mīt 32 vecie ļaudis.Viņi atzīst, ka ir ļoti labi aprūpēti - šeit vienmēr ir silts un labi baro.Jau brīdī, kad ieradāmies, vecīši mūs gaidīja aktu zālē. Bet mūs pēc garā ceļa administrācija vēl pacienāja ar siltām pusdienām.No Lielvārdes līdzi bija paņemts bērnu kolektīvs "Mikauši" (no tā bija seši bērni, bet kopumā tas vieno ap 80 bērnu), kuri nodziedāja vairākas dziesmas un deklamēja dzejoļus."Man ļoti patika! Es nedzirdēju, bet redzēju, ka dzied," vēlāk taujāta, atzina kāda kundze.Pēc koncerta katram pansionāta iemītniekam tika izdalīta dāvanu paciņa.Tāpat tika pasniegts līdzpaņemtais svētku mielasts.Pēc sniegtā koncerta vecīši apdāvināja mūs ar pašu radītiem rokdarbiem - vilnas zeķēm, dūraiņiem un šallēm.

Tiem, kuri tādu vai citādu iemeslu dēļ neieradās uz aktu zāli, cienastu un dāvanu paciņu pienesām istabā. Savukārt bērni individuāli nodziedāja dziesmiņu "Circenīša Ziemassvētki":

" (..) Skat, skat, kur laukā zvaigznītes!
Lai citiem riekstiņš, pīrādziņš,
Mums, lūk, tur logā mēnestiņš,
Tāds mīļš, balts, apaļš mēnestiņš,
Tik spoži citiem nespīd viņš. (..)"Pēc nodziedātās dziesmiņas kundze katram bērniņam noprasīja vārdu un mazliet pačaloja.Pansionātā ir arī tādi, kuri dienas aizvada gulošā stāvoklī.Šī galerija nav atskaite, bet gan pamudinājums citiem - kaut vai tikai aizdomāties.Kāds pie sevis vaicās - kāpēc es netiku par šo labdarības pasākumu neko dzirdējis? Šī nebija BMWPower oficiālā labdarības kampaņa. Kāds, kurš palūdza šeit savu (un pārējo akcijā iesaistīto) personību neatklāt, šogad izlēma izlīdzēties ar "personīgo tālruņa grāmatiņu". Rezultāts? Motivēta atsaucība un iesaiste rīcībā. Bez nepieciešamības noraidīt bažas, ka gūtie līdzekļi nav izlietoti "ziemas riepu iegādei".