Online

Pašreiz BMWPower skatas 34 viesi un 32 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesAuto Klubu sporta spēles kā vienmēr super!

Pievienota: 20. Sep 2010, 14:33
Atjaunota: 20. Sep 2010, 23:57

Komentāri (33)

Visas galerijas no lietotāja ilze


18. septembrī atpūtas kompleksā "Minhauzena Unda" Saulksrastos notika Forsāža.lv rīkotās jau 6. Auto Klubu sporta spēles. Kā ierasts, pasākumā valdīja labs laiks, sportiskums un dalībnieku dzīvesprieks!
Šoreiz divas vismazāk pārstāvētās komandas bija Forsāža un Latvijas BMW Klubs, tāpēc izlēmām spēkus apvienot. Kā vēlāk izrādījās, lēmums bija pareizs, jo kopā ieguvām trīs kausus - futbolā, ielas bumbā un stafetē "Lidojošais paklājs".

Bet tagad par visu pēc kārtas...

Futbolā, volejbolā un ielas bumbā mūsu apakšgrupas pretinieki bija VWMotion un Audi-Style.lv.

Sākām ar to, ka abas šīs komandas izslēdzām futbolā. Malači!Gislaved savos vārtos neielaida NEVIENU bumbu. + komandas spēle aizsardzībā.

Starp puslaikiem jāieņam spēks kaulos!Tikmēr Audi-Style jau gatavo stafeti Pitstops.Marco gatavojas iemūžināt ielas bumbu.Arī šoreiz izslēdzām abas pretnieku komandas. Ideāls sākums!

Nezināju, ka Gislaved māk tik augstu lekt! Bet vispār baigais malacis - piedalījās VISĀS spēlēs.Volejbolā puišiem lieliski palīdzēja mūsu ilggadējā spēļu dalībniece Līga! Pirmais nogurums jau darīja savu, un, zaudējot VWMotion komandai, otrā vieta apakšgrupā.

O, kas tad te ieradies?Paralēli mēs ar Lauri novusā iekļuvām pusfinālā.

Pēc ļoti grūtajām, veiksmīgajām un atbildīgājām pirmajām stundām jādodas uz stafetēm.

Sprints ar koka kājām:Granātas mešana mērķī:Nākamajai stafetei "Lidojošais paklājs" gatavojāmies īpaši rūpīgi, izpētot pretinieku stratēģiju.

Rezultātā - godpilnā trešā vieta!Atsaldēts?Nākamie novusa čempioni Prelude Team Latvia mūsu pašu nenopietnības dēļ sagādāja mums tikai 4. vietu, bet šeit redzama cīņa par pirmo vietu!Marco kopā ar galveno tiesnesi ir gatavs tiesāt ielas bumbas finālus!BMWPower dāmasDiemžēl, mūsu komanda bija tik maza, ka nebija ko palaist uz maiņu, kā arī Archuks no Burnout.lv bija vienkārši monstrs!Rezultātā - trešā vieta.Burnout.lv bija dikti laimīgi, bet steidzās prom, tāpēc savu čempionu kausu saņēma "pa blatiņu" ātrāk. Tobrīd viņi vēl nezināja, ka ir ieguvuši 1. vietu arī "Granātas mešanā" un 3. vietu kopvērtējumā.

Bērnus cienājām ar saldumiem, bet jaunākā paaudze bija pārstāvēta ļoti švaki. Laikam vecāki nobijās no lietus, kura nebija.

Bet Repsis un Siika tikmēr pēc moto sezonas noslēguma brauciena bija nedaudz saguruši.Aiziet, aiziet! Futbola fināls! BET... atkal pievīla mazā komanda. Spēki beidzās pirms laika. Pirmo reizi bija iespēja tikt futbolā pie pirmās vietas, jo šajā sporta veidā pretinieki nebija stiprāki. Šoreiz trešie.Un te gandrīz visa mūsu apvienotā komanda (izņemot Gislaved un Normundu, kuri kaut kur pazuda pirms kopbildes:
Lauris, Noisex, Marco, Helmuts, Līga, Kristapa draudzene, Matīss, Ilze, Agris, Andrejs, Kaspars, Pēteris un Krstapz.Audi_Style jau pirms apbalvošanas bija manāmi iesiluši...... un turpināja priecāties arī aktu zālē.Celica Club ar savu "mammu" viducī.Un nākamie čempioni Audi Austrumi.

Priecājos kopā ar savējiem par futbola kausu.Un apsveikumi spēļu debitantiem un kopvērtējuma čempioniem "Audi Austrumi".

Pēc apbalvošanas neliela gaļas cepšana un saviesīgas sarunas.Un rekur arī mūsu ar sviedriem izcīnītie kausi! Kopvērtējumā 7. vieta.Dejas, novuss, pirts un baseins! Jau sesto gadu - viss tikai priekš jums!

Nākamās dienas galvu vēdināšanas vieta pārsimts metrus tālāk.Un foto no:Rezultāti:

Volejbols
1. Audi Austrumi
2. VWMotion.lv
3. Celica Club

Futbols
1. Audi Austrumi
2. Celica Club
3. Forsāža & Latvijas BMW Klubs

Ielas bumba
1. Burnout.lv
2. Audi Austrumi
3. Forsāža & Latvijas BMW Klubs

Stafete: Pitstops
1. Latvijas Honda Klubs
2. Audi Austrumi
3. JapCar.lv

Novuss
1. Prelude Team Latvia
2. Audi Austrumi
3. Subaru-Club.lv

Sprints ar koka kājām
1. Prelude Team Latvia
2. VWMotion.lv
3. Latvijas Honda Klubs

Stafete: Lidojošais paklājs
1. VWMotion.lv
2. Latvijas Honda Klubs
3. Forsāža & Latvijas BMW Klubs

Granātas mešana mērķī
1. Burnout.lv
2. Prelude Team Latvia
3. Audi Austrumi

KOPVĒRTĒJUMS:
1. Audi Austrumi
2. VWMotion.lv
3. Burnout.lv
4. Celica Club
5. Latvijas Honda Klubs
6. JapCar.lv
7. Forsāža & Latvijas BMW Klubs
8. Prelude Team Latvia
9. Audi-Style.lv
10. Subaru-Club.lv