Online

Pašreiz BMWPower skatas 67 viesi un 2 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBMWPower&LakeRate copes turnīrs Baltezerā 12.06.

Pievienota: 14. Jun 2010, 17:21
Atjaunota: 15. Jun 2010, 15:10

Komentāri (21)

Visas galerijas no lietotāja ilze


12. jūnijā vairākiem BMWPower.lv un LakeRate.lv lietotājiem modinātājs zvanīja ap 3.30, bet 4.30 sākās pulcēšanās copes mačam Baltezerā, atpūtas bāzē "Eiropa".Saule tikko kā cēlusies, bet puiši jau gatavi startam!

Pirmajai vietai līdz ar kausiem un vizuļiem tiek solīts ar "Montana" pulkstenis!Pasākuma šefs Rifo arī gatavs startam.

Kopā 10 komandas ar lielām cerībām raudzījās uz nākamajām sešām stundām!Daži nekādi nespēja tikt prom no krasta!Bet daži jauKā jau iepriekš tika pārrunāts, uz lieliem lomiem jūnija vidū cerēt nevar, bet nu šoreiz bija izcila "bada diena". Vienīgais loms - Forsāžas komandai ar diviem brangiem asariem un divām mazām līdaciņām (51 un 53). Jebkurā citā reizē tās ar prieku tiktu atlaistas.
Abas līdakas un lielākais asaris - ar džerku.

Visiem par mierinājumu - tieši tajā pašā laikā Koknesē notika Latvijas čempionāta posms, un pat tur meistari tika aplaimoti ar ļoti neciliem lomiem, kā arī daudzi palika pavisam tukšā...Kas nu tā pavairāk alu iedzēris, bija priecīgs pozēt ar mazajām zivtelēm.Bet Forsāžas komanda tikmēr atpūšas un gaida krastā pārbraucam pēdējos dalībniekus.Rifo apzvana copmaņus, cerībā, ka kāds nāks pāri pļavai vismaz ar septītnieci!Un te jau viņš nāk - otrās vietas ieguvējs egonspleeve ar četriem asariem 500 gramu kopsvarā!

Jāķeras pie apbalvošanas!

Laurītim kauss, bet man - Montana! )Mani fortsāžisti.Un Egonam arī kauss. Klīda gan baumas, ka viņš saviem asarīšiem mutēs skrotis pirms svēršanas sabāzis!!!Egoniem jautriMēs gan prom nedevāmies, un tovakar vēl atzīmējām dažas dzimšanas dienas,kā arī notiesājām savu lomu!Bet nākamā rīta vējainajā un sīklietainajā Baltezerā uz velci tika sagūstīti trīs zandarti. Mazākajam paveicās.Foto:
p.s. Ja būtu atsaucība un savāktos normāla kompānija, varam jūlija vidū uzrīkot tādus kārtīgus karpu mačus!