Online

Pašreiz BMWPower skatas 43 viesi un 26 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties2 zelti --> daudz izbirušu zīmuļu

Pievienota: 24. Feb 2010, 21:41
Atjaunota: 24. Feb 2010, 22:32

Komentāri (31)

Visas galerijas no lietotāja Maxis


Labvakar!
Es te šoreiz esmu iecerējis pamatīgi palielīties - kā sacīt jāsaka, zīmuļi birs kā popokorns no [ūtrupētās] Cinamon kino popkorna mašīnas!

Tad nu tā. 14. februāris šogad bija ne tikai diena, bet arī openkart.lv īres kartingu turnīra jaunās sezonas atklāšanas diena.
Laikā, kad pa ielām un lielceļiem siro asfaltkāri jadovozi aka sniega tīrītāji, Rullīšu trasē Jelgavā ir sagatavota speciāla kartingu trase, viscaur klāta ledū un sniegā.Trases malās ierasto "nekā" un auto riepu vietā sezonai atbilstošas sniega gubas


Lai arī kartingi aprīkoti ar protektorbagātām sniega riepām, tik un tā slīd kā ar basām kājām pa pīļu sūdiem


Taču, neskatoties uz auksto laiku un kartingam neierastiem apstākļiem, dalībnieki par pasākumu ir sajūsmā!

Mans uzvaras gājiens sākās ar iegūto 3. vietu (18 dalībnieku konkurencē) kvalifikācijā. Šis panākums mani noved pie starta A finālā.


Tā nu es lēnā garā vizinājos pa 3. vietu, kamēr ātri vien 2. vietas saimnieks drusku "understeeroja" un ievilka kupenā, savukārt jau 2. aplī pole position īpašnieku pretimbraucošu es satiku kādā trases līkumā Tā arī atlikušos 10 sacīkstes apļus bez kļūdām nobraucu pa priekšu visiem pārējiem un finišā rokas pa gaisu un laime pilnīgā!


pagājušajā gadā tā arī 20 posmu garumā pjedestālu nebiju sasniedzis ne Elites, ne B līgā, bet 2010. gada sezona sākas fantastiski - ZELTS!


Ļoti labi nostartēja arī useris Gotss - uzvara B finālā un 7.vieta absolūtajā vērtējumā.

Uzvarētājam specbalva no trases saimnieka, Latvijas kartingu sporta leģendas, Gasparoviča kunga. Dabūnu izbraukt ar īstu spooorta kartingu, kas speciāli sagatavots ziemas sacensibām Rotax max dzinējs + sēdēšana uz aizmugurējās ass + lielāka garenbāze + mīkstākas riepas = fantastiskas izjūtas neskatoties uz to, ka trase bija pārāk maza priekš tik jaudīga aparāta.


....

Bet tagad pats labākais vēl tikai sākās

Pēc nepilnas nedēļas turpat sacīkstes Elites līgai, kur dalībnieku skaits lielāks (27 gab.) un konkurenti stipri pieredzējušāki/titulētāki.

Uz uzvaru šoreiz nav ko cerēt, bet nu forši pavizināties gan ir visas iespējas.
Neskatoties uz hokeja un skeletona dēļ negulēto nakti, ap 8iem savācu debitantu Torni un dodamies ceļā uz Jelgavu.

Viens no pirmajiem trasē dodas Tornis un kvalifikācijā uzstāda ļoti labu laiku - 6.v. (27 dalībnieku konkurencē), nodrošinot vietu A finālā, kā arī pamatīgi izceļoties un paliekot nepārspēts pārējo debitantu vidū.


Es savu kvalifikāciju nobraucu vienā angļu mierā , bet pēc finiša patīkams pārsteigums - pirmoreiz mūžā pole position, pie kam pamatīgi "ieliekot" visiem pārējiem titulētajiem spoooortistiem

Uz starta vienlaicīgi stājās 7-8 braucēji.


Trasē visu laiku risinājās sīvas un aizraujošas cīņas!
Finālā man starts no poles, tūlīt aiz muguras pagājušā gada absolūtais čempions Dāvis Tobiass un turpat pār plecu redzami arī citi nopelniem bagāti gonščegi.


tikai otrā apļa vidū saņēmos drosmi paskatīties kas noteik aiz muguras un konstatēju, ka esmu palicis lepnā vientulībā Tā nu prātīgi nobraucu līdz galam (kopējā distance 12 apļu), pa ceļam apdzenot dažus pa apli un nu jau otro reiiz pēc kārtas finiša karogu ieraugu pirmais!!!


Esmu tik preicīgs, ka esmu tik laimīgs!
Atkal ar sportinieku dabūju izgāzt. Šoreiz jau viss notika daudz ātrāk/labāk/foršāk nekā pirmajā reizē! Fantastiska paļurka!


Te pjedestāls Otrais zelts karjerā! Un tas viss nedēļas laikā!


Tāpat gandarījumu sniedza arī šodien iegūtais pirmo divu posmu lielākās zvaignes tituls openkart lokālajā Ducati star of the year
http://www.openkart.lv/site/news/1/250

Ja nu vēl kāds vēlas izbaudīt īstu sacensību garu pa īsti demokrātiskām cenām, pievienoties šogad vēl 16 posmi B līgā un 17 posmi elites līgā

P.s. Te dokumentāli pierādījumi maniem vārdiem

http://sportacentrs.com/motosports/16022010-ope...r_sestula_uzvaru

http://sportacentrs.com/motosports/23022010-ses..._ligas_pirmaja_p

Paldies par uzmanību!