Online

Pašreiz BMWPower skatas 29 viesi un 7 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrētiesfight club, jeb cīņas bez noteikumiem.

Pievienota: 12. Dec 2009, 23:03
Atjaunota: 11. Feb 2018, 15:47

Komentāri (44)

Visas galerijas no lietotāja CP17


Sestdienas vakarā saņēmu uzaizcinājumu paskatīties Cage Fight WFCA championshipu, piedalījās LT/LV un EST labākie kikbokseri/sambisti/bokseri/brīvās cīņas nacionālie čempioni un protams ex Baltijas un eiropas čempioni MMA .

(Tiem kas tankā, tad paskaidrošu ka savācās pāris reizes gadā nacionālie čempioni no dažādiem cīņas sporta veidiem un izkaujās BEZ noteikumiem, vienīgie noteikumi- nedrīkst kost, sist ar galvu, sist ar elkoni, sist pa pakausi un mugurkaula cirkšņiem,oliņām, plēst aiz matiem, urbināt acis cīņa beidzas, kad pretinieks ir izrubīts/nožņaugts/padodās pats/ tiesnesis,galvenais ārsts vai trenneris pārtrauc cīņu, vai arī laiks beidzas )

Satiku skatītājos dafiga savus vecos 'cīņu' biedrus un visā visumā tika forši pavadīts vakars. Aprakstus baigos nerakstīšu, jo visus tos jaunos LT un EST uzvārdus neatceros
Bilžu kvalitāte ir tāda kāda ir, jo viss notiek pilnīgā slepenībā,pagrabā,1/2tumsā

Standartiņš 8stūris/būrisGandrīz nožņaugts pretinieks, bet izdzīvoja. Tālāk cīnīsies par Latvijas Čempiona jostu

Otrs finālists koļa uz LV čempiona tituluparetināja redeli normāli

LT vs EST (pilnīgs kiborgs, šito cīņu viņš vinnēja, bet nākamajā cīņā par baltijas čempiona titulu tomēr zaudēja padodoties, jo otrs Leitis bik pabombīja pa ausīm no aizmgures sēžot virsū uz muguras)
LV vs LT


īpaši nežēloja pretinieku beigās gandrīz mūsējo izrubīja, bet


uzvarai aiz mūsējā, jo gandrīz nožņaudza leiti un viņš padevāsChampions belt un kkāda garkājainā


Fināls par LV čempionu

3x3min+2x3min papildlaiks, uzvar 2tro x pēc kārtas Nikolajs HaustovsUn pēc tam Leitis izcīnīja Baltijas čempiona jostu, kā augstāk rakstīju par Est kiborgu pirms tam nožņaudzot mūsējo MMA eiropas čempionu Zozuļu

KKā tā. Bildēts ar salauztu žokli, atsistām nierēm, šķību degunu, bez zobiem un vispār izrubīts un pāris reizes nožņaugts.


Ņemiet par labu, man patīk, jo kādreiz saldajā jaunībā pats nopietni ar visādiem cīņu sporta veidiem nodarbojos, tā nopietnāk ar Kikboksu, bet tas bija sen un tā nav taisnība.
Bučas!
Priecīgus Ziemassvētkus