Online

Pašreiz BMWPower skatas 115 viesi un 22 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesŠīs vasaras hits - Skimboard!

Pievienota: 19. Aug 2009, 11:43
Atjaunota: 19. Aug 2009, 13:36

Komentāri (32)

Visas galerijas no lietotāja Maxis

Tā kā māte daba mūsu mīļo zemīti ir apveltījusi ar fantastiskām pludmalēm, savukārt ekonomiskā situācija mani ir apveltījusi ar veselu lērumu brīva laika , tad pēdējā laikā ļoti bieži sanāk šīs lietas [brīvo laiku un lielisko pludmali] apvienot. Lai nebūtu tā, ka pēc 30min gulēšanas pludmalē viss ir jau apnicis un gribas mājās, jau turpat 90 gadus atpakaļ cilvēki izgudroja ļoti primitīvu, bet aizraujošu pasākumu - skimošanu!Skimbords (skimboard) ir ~1m augsts un pusmetru plats dēlis, kas tiek izmantots vai nu braukšanai par ļoti seklu un gludu ūdeni (flatland) vai viļņu "ķeršanai". Latvijā pamatā tiek piekopts 1. variants, proti, flatland skimboarding, jo faktiski jebkurā pludmalē ir iespējams atrast maximāli seklu ūdens peļķi, pa kuru varētu vizināties!Pamatā viss ir ļoti vienkārši:
ņema dēli rokās, ieskrienamies, metam dēli ūdenī, lecam virsū un MAUCAM!

Liekas primitīvi un garlaicīgi, bet tā lieta ļoti "paķer" un laiks skrien nemanot Sākumā gandarījums ir par pirmajiem nobrauktajiem metriem, bet ar laiku, meistarībai augot, grūtības nesagādās arī apgriezieni par daudz daudz reiz 360 grādiem, "showit`i" un nelieli palēcieniPēc pāris h braukšanas pārņem patīkams nogurums, jo faktiski visu laiku sanāk skriet t.s. atspoles skrējienus!
šeit ieskatam pāris klipi no skimboarda paradīzes - Spanish Banks Vankuverā Tiešām skaisti video!

http://www.youtube.com/watch?v=gzhzphZ2NpY

http://www.youtube.com/watch?v=4zzJmXbtCdw


Tā kā ar dēļu iegādes iespējām Latvijā ir ļoti švaki, liku lietā darbmācības stundās un sadzīvē apgūtos galdnieka skilus un pie dēļu izgatavošanas ķēros pats! Pagāja laiks, kamēr nonācu līdz īstajai formai un materiāliem, bet rezultāts ir stipri labāks nekā sākotnēji tika cerēts!


Par dēļu iegādes iespējām sīkāk komercgalerijā:
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=5652