Online

Pašreiz BMWPower skatas 71 viesi un 0 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties4x4...kā tas viss sākās...1999-2002.g.

Pievienota: 13. Aug 2009, 23:19
Atjaunota: 14. Aug 2009, 00:30

Komentāri (47)

Visas galerijas no lietotāja Hektors


Iedvesmojoties no citām galerījām izdomāju publicēt savu stastu!
Viss sākās 1999g. kad ar vēcāko brāli izdomājām aizbraukt uz vienu no Mazozolu turisma braucieniem(toreiz vel pat nebija LV čempionāts).

1) Brauciens pār pašu izgatavotu tiltiņu kurš kopā turās tikai tik daudz cik zemē ierakts.


2) Pēc gada viens Pajero tika nomainits uz citu!


3) Kurš ari tika izmantots kā pienākas!


Tā kā mans hobījs ir kaut ko skrūvet ķimiķot tad apmeram 2000.g.rudenī devos uz Kuldīgu lai nospiegotu Zebrā redzēto haizivi uz GAZ 66 bāzes un uztaisitu savu.

4) 2001.g.pavasarī man jau bija savs monstrs! BMW 525e+66gaziks5) 2001.g.Paziņa no DartZ.lv uzaicināja pedalīties izstadē Autopilots un arī uztaisit mazu šoviņu!6) Tāka lielo Pajeru palika žel arī kaut kad 2001.g.tika iegādāts šāds mazais!7) Kurš ta paša gada rudeni tika pakļauts parbuvem.Tika nolemts 'drusciņ' piepacelt-aizmugurē nebija nekādu problēmu(lāgas tika parliktas virs tilta),bet priekša tika bišku saķimiķots(uzmetinats jauns 'padramņiks' lai nolaistu zemāk neatkarīgo piekari ar visiem torsioniem.8 ) Tad tas viss tika notestēts uz izturību!:shura_apsita_zobus:9) Tika ari parbaudīta benzīna dzineja izturība udenī! Kad ūdens no ceturtā cilindra un aizdedzes veiksmīgi tika novadits varējam turpināt ceļu!10) Te vienkārši skaista bildite Lilastes karjērā(kuras saturs tagat atrodas zem saulkrastu apvedceļa)11) Un te nobeigumam bildīte ar bobiku amfibiju!
Šim ja nemaldos bija dizels zem haubes un ar aizmugurējās durvīs iestutētu koku(lai atrak udens salonā saplūst)viņam izdevas šķērsot šo pavasara upi saviem spēkiem.Bet citam bobikam ar benzina dzineju ta nepaveicas un viņs aizpeldeja kadus piecus metrus pa straumi un palaimejās ka ne tālak!12) Vel bilde no testdraiva!13) Mazi dublīši14)15) Iepozējam16) Tiek forsēta viena no Ādažu labākajam vietām-bebru parpludīnāts ceļš ~100m garūma,ši ir dziļaka vieta!17) Šeit nevaram tikt arā no izžuvušas upītes gultnes!18 ) X1 iepozē ar tankiem

P.S.Bilžu kvalitatei nepiesieties-skanētas no fotogrfījām!


Ši galerīja ir pabeigta un turpinājums sekos jau cita un ar citām tehnikas vienibam!