Online

Pašreiz BMWPower skatas 54 viesi un 16 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesMrs Universe 2009 @ Otto Schwarz

Pievienota: 10. Aug 2009, 02:30
Atjaunota: 10. Aug 2009, 02:41

Komentāri (43)

Visas galerijas no lietotāja Bimmer


Visu aizvadīto nedēļu norisinājās Mrs Universe 2009 konkurss, kas tika paralēli sajūgts ar dažādiem citiem pasākumiem.

Svētdien bija konkursa un paralēlā meiteņu koru festivāla noslēgums. Devāmies uz visiem svētdienas saistītajiem noslēguma pasākumiem.

Pirmais no tiem bija Lielajā Ģildē, kur uzstājās divi Latvijas meiteņu kori (Tonika un Rīga) un viesu koris no Spānijas. Tāpat piedalījās kontrtenors Sergejs Jēgers, marimbas guru Rihards Zaļupe, kā arī citi mākslinieki.Koncerta speciālie viesi bija spāņu meiteņu koris Leioa Kantika Korala, kas saņēma arī lielākās ovācijas sava netradicionālā (avangarda) snieguma dēļ kā vokāli, tā dinamiski. (Tie, kuri ikdienā klausās radio „LR3 Klasika”, domāju, noteikti programmā „Latvijas koncertzālēs” dzirdēs kādus šī kora skaņdarbus no koncerta.)Pēc noslēguma koncerta Lielajā Ģildē devāmies uz „Otto Schwarz” restorānu viesnīcā „Hotel de Rome”, kur norisinājās Mrs Universe 2009 konkursa noslēgums un kuru klātienē pēc organizatoru personīga ielūguma vērot varēja ļoti mazs cilvēku skaits ierobežotās telpas dēļ.

Žūrija ieņem savas vietas, un konkursa fināls var sāktiesPubliku iesildīja Roberto zem fonogrammasDalībnieces sāku bildēt, sākot ar peldkostīmu uznācienu Kopumā bija 17 finālistes no dažādām pasaules valstīm, sākot ar Brazīliju un beidzot ar Singapūru. Konkurss notiek Latvijā, jo pērn uzvarēja latviete.

BeļģijaBulgārijaLietuvaKrievijaASVPirms vakarkleitu iznāciena, viena dejotāja uzdejojaUznāciens vakarkleitās (sabildēju dažas no 17)

BrazīlijaBulgārijaItālijaLietuvaFilipīnasASVPēc tam žūrija apspriedās titulu piešķiršanāMrs Universe 2009 vice-titulu lentu un kroņus pasniedz Mis Latvia 2009 (no kreisās) un Mis Photo Latvia 2000 & Vice-Mrs Universe 2007Par Mrs Universe 2009 tika atzīta lietuviete. Attēlā otrā no kreisās - Marika Gederte (Latvija), Mrs Universe 2008

Tagad neformālas sveikšanas un bildēšanās. Burziņš, var teikt.

Tā kā pasākums tiek filmēts tālrādes translācijām, tad arī intervijas, protamsVienā brīdī man bija jābildē ar veselu lērumu Mrs ziepīšiemPERFS apsveic finālisti no Filipīnām, kas ieguva vienu no vice tituliem. Filipīnu pārstāve ir PERFA ģimenes draugs pa muzikālo līniju, jo viņa ir arī dziedātāja. Piebildīšu, ka filipīniete piektdien Anglikāņu baznīcas koncertā smuki nodziedāja „Pūt, vējiņi” latviešu valodā!"Otto Schwarz" uzkodu bārs noplaka ļoti ātri, jo pasākums ilga kādas stundas trīs, bet daži pat visu dienu nebija ēduši, jo jāskrien no pasākuma uz pasākumu

Viss!