Online

Pašreiz BMWPower skatas 69 viesi un 20 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesSharku sabrauciens (23.05.2009)

Pievienota: 24. May 2009, 23:29
Atjaunota: 25. May 2009, 09:09

Komentāri (49)

Visas galerijas no lietotāja Puce


Kā jau zināt, tad brīnumainā kārtā pārvarot slinkumu, kautrību un sliktus laika apstākļus pirmais „nopietnais”haizivju pasākums ir noticies. Ja pareizi mans skaitļošanas centrs saskaitīja, tad bija ieradušies 11 automobiļi ar saviem saimniekiem pie vai blakus stūrei (dažiem šķiet, bija vēl: Piektdiena, gandrīz vai brīvdiena asinīs). Kā bildēs būs redzams, ka lielāko daļu dalībnieku bija ieradušies ar e28 spēkratiem un šķiet, ka kādi četri no tiem bija diesel power agregāti. Šķiet, ka tas ir tikai loģiski, jo no visas haizivju cilts tieši šis modelis ir pārstāvētākais mūsu platuma grādos. Bija prieks, ka redzējām savās rindās pa vienam e23 un e24 pārstāvim un 3 man mīļākos haizivju modeļus - e21.
Pasākumu sākām ar pulcēšanos Wess Select stāvvietā. Sapazinušies nolēmām par aptuveno maršrutu un regulāri bremzējot satiksmi, lai sagaidītu pārējos, kas ir aizkavējušies kādā krustojumā devāmies uz Turības stāvvietu, kur mūs sagaidīja De Ce ar savu Volvo. Noorganizējām nelielu foto sesiju un tālāk tik pat organizēti devāmies veidot korķus citos Rīgas rajonos. Tikuši pāri Dienvidniekam sapulcējāmies Mōla augšējā stāvvietā, bet nu jau stipri mazākā sastāvā. Laipni izmantodami vietējā šopinga un WC pakalpojumus devāmies padedzināt riepas uz Rīga Plaza autostāvvietu. Tur ar draudzīgi šķīrāmies. It kā nekur īpaši nebijām, bet 3 stundas paskrēja nemanot.
Cik sapratu, tad atkārtots pasākums tiks organizēts kaut kad vasaras beigās, kad tiks mēģināts noorganizēt kaut ko „grandiōzāku”un organizētāku.
Paldies visiem, kas bija ieradušies! Kā arī lūdzu atsaucas man tie, kas bildēja bildes ar saviem fotoaparātiem, labprāt iegūtu tās savā īpašumā. Pretīm varēsiet saņemt ~800Mb manis bildēto bilžu.
PM
Esam sapulcējušies pie Wess Select


Arī viens no favorītiem, kas ne tikai labi izskatījās, bet bija arī aprīkots ar M5 motoru. Sīkāk dēļ „klikšķināšanas”nesanāca iepētīt, bet patika visiem. Jocīgi, bet pumpējot bildes iekš towera automātiski šai bildei tika piešķirts numurs, kas beidzas ar 635. Lietotājs power_lv

Lietotāja PVN 316 noteikti neizskatījās nolaists vai kā savādāk sašķūnēts lauku malkas šķūnītī.

Hroms? Hroms priekš čigāniem un žagatām!

Nu ļoti tumši. Galu galā tehnika pievīla un dzesēšanas šķidrums tika izlaistīts pa visu Turības stāvvietu.

Vairāki komentāros izmeta piezīmes par nekoptiem laika zoba sagrauztiem eksemplāriem. Šis noteikti nebija tāds. Šķiet trūkst tikai oriģinālo to laiku disku, lai teiktu, ka šis ir pilnīgs stoks un labi saglabāts. Pat sēdinājums ir saglabāts.

Šajā tumšajā dienā burkāns ļoti labi izcēlās uz citu fōna.

Mans favorīts. Mr_Uzis 1976.gada 320 (m10b20). Kopts un smuks auto. Un dēļ savas spilgtās krāsas nemitīgi tika bīdīts uzmanības centrā un ņemts par orientieri.

Salons smuks un kopts. Vēl tik Mtech stūrīti un vecu Blaupunkt atskaņotāju.

Pieskaņots un saskaņots.

Mr_Uzis

Sākam pulcēties Turībā

PVN aizkavējies

Pasākuma kodols ieradies

635. Manuprāt tikai jaunu VNZ un būs pavisam labi

520

524

320

315

316

524

524

735

524. Šis arī diezgan smuks un kopts aparāts!

Viens e28 vēl brauc. Bet tikmēr kaut ko mēģinām izveidot.

3 3 3


Piezemētāks leņķis

Arī smuks laika biedrs

520 arī ierodas


Esam pilnā sastāvā

Dupši

Duelis ar vēl vienu klikšķinātāju
Laimīgie īpašnieki
Vēl kaut kāda kompozīcijaNoštopējām 3.līmeni


Līdz Mōlam tikām tikai 7 gab.

Kā kāds paver haubi, tā visi kā mušas ap ievārījumu

Rīga Plaza bija jāizmanto stāvvietas plašumus.

Mr_Uzis no šādiem pasākumiem aš sirc sāp.

Šķiet, ka pasākums beidzās veiksmīgi un apsargi nevienu nesavāķīja.


Uz tikšanos nākamreiz!

J.K.jr.bad.