Online

Pašreiz BMWPower skatas 42 viesi un 33 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesVideo: 'Riga Nights'

Pievienota: 20. Feb 2009, 16:00

Komentāri (89)

Visas galerijas no lietotāja Bimmer


Klajā nācis [Ex] da Bass & Ian Brearley singls „Riga Nights”, kā tapšanas procesā netieši saistīts arī BMWPower.lv, tāpēc arī informācija šeit. Pirmkārt, viens no singla producētājiem ir BMWPower.lv apmeklētājs Tune-L, otrkārt, vairāki BMWPower.lv apmeklētāji piešķīra pašu uzņemtās naksnīgās Rīgās fotogrāfijas, kas tika izmantotas „Riga Nights” videoklipā. Treškārt, singla iznākšanas dienā vairāki tā remiksi tika atskaņoti BMWPower Love Party pasākumā ar „HBeat.lv” diskžokejiem pie pults. Publikai patika! (Tas tā - ievadam - lai 'tie, kuri tankā', saprastu, kāpēc tas šeit vispār ievietots )Lūgums tiem cilvēkiem, kuru bildes izmantotas “Riga Nights” videoklipā pieteikties privātajā ziņā (PM) man – Bimmer. Jums tiks piešķirts „Riga Nights” CD singls ar septiņām šī skaņdarba versijām un videoklipu.

Nākamnedēļ tiks organizēts interesants konkurss, kurā uzvarētāji arī varēs iegūt minētos CD.

Piedāvājam noskatīties „Riga Nights” videoklipu:

http://www.youtube.com/v/VVSeb85R0oY&hl=en&fs=1"" target="_blank" title="http://www.youtube.com/v/VVSeb85R0oY&hl=en&fs=1"" class="postlink">http://www.youtube.com/v/VVSeb85R0oY&hl=en&fs=1">http://www.youtube.com/v/VVSeb85R0oY&hl=en&fs=1"" target="_blank" title="http://www.youtube.com/v/VVSeb85R0oY&hl=en&fs=1"" class="postlink">http://www.youtube.com/v/VVSeb85R0oY&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="530" height="429">

Videoklipa pastāvīgā adrese: http://www.youtube.com/watch?v=VVSeb85R0oY&fmt=18

2009.gada 13.februārī klajā nācis kārtējais pierādījums tam, ka pasaules klases deju mūzika top arī tepat Latvijā. Šoreiz par kvalitatīvu materiālu klubu apmeklētājiem parūpējies viens no atpazīstamākajiem Latvijas klubu kultūras pārstāvjiem – „Illegal DJ Team Riga” līderis un populārā „European Hit Radio” šova „Party Service” veidotājs [Ex] da Bass, kopā ar jaunu, daudzsološu dziedātāju no Anglijas Ian Brearley, radot, iespējams, karstāko šā gada klubu grāvēju – dziesmu „Riga Nights”. Savas vairāk kā divpadsmit gadu ilgās dīdžeja karjeras laikā [Ex] da Bass ir uzstājies kopā ar tādiem grandiem kā Westbam, Moguai, Dr.Motte, Cosmic Gate, Oliver Klitzing, Cave, Cari Lekebusch un daudziem citiem, piedaloties dažādos Baltijas un pasaules mēroga elektroniskās deju mūzikas pasākumos.

Dziesmu sarakstījusi latviešu deju mūzikas patronese Ilze Kalve, bet pie producēšanas kopā ar [Ex] da Bass ķērušies Latvijas producentu „zelta pāris” – Lotars Lodziņš no „Boyza II” un Jānis Kalve no „Basic Instinct”. Lotars Lodziņš pasaules līmenī ir producējis tādus māksliniekus kā Ella, Ladybird, Linda Leen un BTH, savukārt Jānis Kalve ir veidojis remiksus tādiem pasaulslaveniem izpildītājiem kā Vanessa Mae un Brainstorm. Singla ieraksti veikti deju mūzikas ierakstu studijā – „Basic Instinct Studio”, kurā ierakstītās dziesmas ir izdotas arī ASV, Japānā, Korejā, Indijā, Krievijā un citur.


Vāciņa dizainu un video klipu veidojis Sergejs Prišvins no „Pervert Media Entertainment Studio”, kuram ir plaša pieredze dažāda formāta videomateriālu radīšanā. Singla video portālā „Youtube” mēneša laikā pēc tā ievietošanas ir apskatīts vairāk kā 40’000 reižu, kas ir vērā ņemams rādītājs.

Ieraksta izdevējkompānija ir Vācijā un arī ārpus tās atzītā „Midway Records”, kas izdod tādus māksliniekus kā Marc Van Linden, Matys un Sandra Flyn.

Singlā atrodamas septiņas versijas: Radio Edit, Tomcraft Remix, Robert L-Mayer Remix, Illegal Club Mix, Marc Van Linden Remix, Rulers Of The Deep Remix un DJ Whirl Remix. Robert L-Mayer Remix un Illegal Club Mix remiksēti tepat Latvijā.

Par „skaļākajiem” remiksiem noteikti ir dēvējami Tomcraft Remix, kuru sadarbībā ar Lutzenkirchen veidojis pasaulē populārais electro house dīdžejs un producents Tomcraft no Vācijas kā arī Marc Van Linden Remix, kuru Berlīnē radījis „Midway Records” pārstāvētais mākslinieks Marc Van Linden. Jāatzīmē, ka tāda pasaules līmeņa mūzikas zvaigznes Latvijā radītai mūzikai ir ķērušās klāt pirmo reizi.

Daļa singla spožuma nonākusi arī brāļu igauņu rokās. Lielisku versiju izveidojis house mūzikas duets Rulers Of The Deep, bet trance noskaņā – DJ Whirl. Divus no remiksiem 18.februārī klajā laidīs vēl viena vācu ierakstu kompānija – „Farbenfroh Records”.

Sekojot modernajām tendencēm, vispirms singls tika izdots digitāli un ir nopērkams lielākajos un populārākajos pasaules on-line mūzikas veikalos, tādos kā „Beatport”, „Juno”, „Trackitdown”, „DJShop”, „Musicload” un citos, bet vēlāk tas būs pieejams arī CD un Vinyl formātos. Elektroniskās deju mūzikas cienītāji Latvijā to jau no 13.februārā var iegādāties portālā Doremi.lv.

Jau šobrīd „Riga Nights” ir izraisījis lielu ažiotāžu visā Eiropā. Singla materiālu aktīvi un ar labiem panākumiem spēlē vairākas Baltijas un arī Eiropas radio stacijas, tam jau tagad ieņemot stabilu vietu dziesmu topos. Savos dīdžejsetos to spēlē vairākas augstākā līmeņa zvaigznes visa pasaulē. Cerams, tas ir tikai sākums un lielākie panākumi vēl ir priekšā!

[Ex] da Bass saka lielu paldies visiem, kuri palīdzēja singla tapšanā. Īpašs paldies Sia „Mexa”, „Red Bull”, klubam „Essential”, veikalam „Fans”, „European Hit Radio” kolektīvam, dīdžeju tehnikas veikalam „Discomania”, „Progressive FM”, pārtiju fotogrāfam GarJānim, tecktonik dejotājam Coty, draugiem.lv un visiem tiem portāla BMWPower.lv lietotājiem, kuri atļāva izmantot savas naksnīgās Rīgas fotogrāfijas video klipa tapšanā.

Noderīgas saites:

http://www.myspace.com/officialexdabass
http://www.myspace.com/ianbrearleymusic
http://www.myspace.com/tomcraft01
http://www.myspace.com/marcvanlinden
http://www.myspace.com/rulersofthedeep
http://www.myspace.com/whirlofficial
http://www.myspace.com/midwayrecords
http://www.myspace.com/farbenfrohrecords
http://www.illegal.lv