Online

Pašreiz BMWPower skatas 31 viesi un 1 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesE34 M5 jaunā elpa

Pievienota: 26. Nov 2008, 20:06
Atjaunota: 03. Oct 2010, 23:45

Komentāri (216)

Visas galerijas no lietotāja se7en


Nu taaa...
Auto ar diezgan garu un raibu vēsturi, bet tomēr vienmēr izskatījies labi un arī jaudas nav trūcis. Cik dzirdēts tad iepriekšējais saimnieks ar to auto braucis kā pienākas, arī es viņu nenopirktu, lai koļītu maziņās pie Esīša, nu tad arī tika ekpluatēts kā pienākas, pa ielu laikam nobraucu šķērsām daudz vairāk kā dažs labs pa trasi. Protams no tā visa izrietošās sekas - švīkas, skrāpējumi un visa priekša nodauzīta ar akmentiņiem.

Pagajušo vasar sanāca tā, ka samainījos ar vienu čalīti - Pleepi ar mašīnām uz vienu dienu, nu tad draugs man sagādāja lielus priekus Mašīna nostāvēja mentenes stāvlaukumā 5 mēnešus. Pa to laiku, jau biju piemirsis kāda tā mašīna izskatījās, kad dabuju atpakaļ, aš raudāt gribējās cik skumjš paskats pavērās. Nu tad nekas cits neatlika kā ņemt darīt visu, lai atkal būtu prieks braukt un cietiem tīkams acij.
pirmais tika izcelts motors

kad izplēsu salonu un noņēmu visu lieko atklājās, ka zem paklāja ir pludmale

kkad neilgi pec tam auto tikai nogādāts pie bleķiniekiem un vēlāk pie krāsotājiem, patiesībā šie divi procesi laikam aizņēma visvairāk laika, abos kantoros diezgan ilgi novilka gumiju.


pa to laiku tika izjaukts motors, lai saprastu, kas ir kas un ko vajag

tad kad atnāca visas nepieciešamās daļas, vienīgais ko varēju salikt bija motora apakša, jo galva vēl bija pie meistara.tad atkal ilgi uz to nācās gaidīt un pa to laiku jau auto bija nokrāsots un varējām likt kopā salonu. Vienīgi ekonomijas nolūkos ar krāsotājiem norunāju, lai nekrāso motortelpu, nu to un bagažnieku izkrāsoju pats.
bija diezgan interesantikad tas daudz maz bija pabeigts, tad kādu laiciņu atkal bija dīkstāve, jo vēljoprojām nebija motora galvas, kad beidzot dabuju to, kad jau varēja atkal ķerties pie darbiem

nu ko, laiks visam nostāties savās vietās...


irnolaidām uz zemes un arī purms uzreiz bij' savā vietāir gaisma tuneļa galā uz atgriešanos...


kad ielikām motoru izrādījās, ka Audi ražojums


viss tikai darīts pēc labākās sirds apziņas un centības, protams neaizgāju arī galējībās. Tagad izskatās apmēram šitāLielum lielais paldies Lapanam un viņa servisam par pretim nākšanu un par to, ka pacieta mani ar visu manu hlamu kaudzi, bez šīs iestādes es diez vai būtu paveicis visu šo grandiozo darbu.


Protams, ka tik pat liels paldies pienākas draugiem - Pastniekam, Butem, DoubleD un visi pārējie, kuri man palīdzēja un atbalstīja šajā pasākumā, jo nu viens es būtu sajucis prātā
šobrīd esmu nobraucis tikai kādus 300km un vēl īsti nesaprotu, kas notiek , bet nu uz pavasari, laikam amatam jau vajadzētu būt rokā

nu kkāda nekāda bilde