Online

Pašreiz BMWPower skatas 37 viesi un 2 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesReiz Austrālijā...

Pievienota: 14. Oct 2008, 21:05
Atjaunota: 15. Oct 2008, 14:23

Komentāri (75)

Visas galerijas no lietotāja ilze


Romantisks notikums bija labs iemesls, lai dotos uz pasaules otru malu. Izvēle krita uz AU, jo 1) pietiekoši tālu 2) daudzveidīga un interesanta zeme 3) plašas iespējas makšķerēt.Vispirms devāmies uz slaveno Austrālijas Outback skaitīt ķengurus un papagaiļus.Fakti šokējoši - apmēram uz katriem 50 km vismaz 10 beigti lopiņi. Pašnāvnieku pulciņi īpaši aktīvi kļūst krēslas stundās.Bez šādi aprīkota auto vietējie tumsā uz ceļiem nelien.Sālsezeru krastos šķiet, ka esi nonācis uz svešas planētas pēc dabas katastrofas.Mazulītis KrokoAdelaide HillsTika iepazīts BMWPower lietotājs KarlisZ6000 km tālāk sākas AntarktīdaCape Jarvis mežonīgais haizivju krastsVidienē labāk nebraukt bez rezerves degvielas. Bieži redzamas brīdinājuma zīmes, ka nākamā uzpilde pēc, piemēram, 700 km.McLaren vīna ieleja ar neskaitāmiem vīna restorāniem. KarlisZ stāstīja, ka latvieši spēj izturēt 11 vīna darītavas, bet mums pietika ar trim. Austrālijā vīna kultūra ir ļoti attīstīta, un šādas vīna ielejas tur ir simtiem.Adelaides latviešu namā svētdien jau deviņos no rīta sākas gatavošanās novusa turnīram.Viena no pasaules skaistākajām vietām - Great Ocean Road.

Foreļupīte mūžsenajos lietus mežosMelburnas Rialto tornī uz 55 stāvu lifts uzbrauc 38 sekundēsVējš tur augšā gan ir sasodiīti lielsVietējā latviešu fermera auto.Nedaudz makšķerējam Tasmānijas jūrārezultātā šīs zivtiņas bija neticami garšīgas.Austrālijas alpi vairāk nekā 2000 m augstumā. Netālu atrodas lieliskas slēpošanas un foreļu ķeršanas vietas. Slēpošanas sezona vietējos kalnos ir no maija līdz septembra beigām.

Jindabyne ezera krastā ķenguri vispār bailes pazaudējuši.Ikdienišķs skats cauri priekšējam stiklamWelcome To Sydney!Slavenais Sidnejas Ķīnas dārzsCiemos pie haizivīm

Austrālijas muzejā ir ļoti plaša dinozauru skeletu kolekcijaUn arī daži cilvēku kauliņi + suns + kaķis + pele + putniņšAborigēniem veltītā izstādē atļāvos nedaudz pārfotografēt

Sidnejas slavenā Bondi pludmale. Laiks šajā dienā gan tāds draņķīgs bija.Šādi vāģi Austrālijā ir lielā cieņāNeizpalika zoles turnīrs ar vietējiem latviešiem. Rezultātā biju kļuvusi par dažiem dolāriem bagātāka.Skats pa mūsu viesistabas loguAll Men Are BrothersBlue Mountains slavenākais skats - The Three SistersMēnesis bija krietni par maz šādam ceļojumam. Pēdējais vakars, ehhhNu tad līdz citai reizei!