Online

Pašreiz BMWPower skatas 21 viesi un 5 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBerlin snapshots - jeb fotografeju ko redzu

Pievienota: 28. Aug 2008, 20:51
Atjaunota: 22. Sep 2016, 17:10

Komentāri (59)

Visas galerijas no lietotāja Duke


Updeits: 22.09.2016

Nu tad ar atgriešanos šajos laukos. Jāsecina, ka pēdējo 5 gadu laikā pilsēta ir ievērojami bagātāka palikusi. Izbraukājot caur centru 1 dienas laikā easy var saskaitīt 3-5 jaunus Ferrari un 1-2 Lamborghini spēkratus...tāpēc katru nelikšu.


Updeits: 15.03.2011.

Pa ielu braucot priekšā vizinājās DIVI SL65 AMG Black Series - viens melns, viens balts - abi ar Šveices nummuriem. Vienkārši fantastika. Tonis arī bija labs - pie 50 klusums, bet ar sajūtu, ka iespiežot būtu pzdc.
Un...ja Green būtu vācietis, tad viņš noteikti brauktu ar šo
Updeits: 04.09.2009.

Nākot mājās no zāles uz ielas iekrita acīs Steelrat nākamais drifta auto (motoru var nomainīt). Iekrita acīs, jo izskatījās kopts. Papētot tuvāk kopšanas aizdomas apstiprinājās - auto ir pat speciālie nummuri, kas ļauj to lietot tikai laikā starp 4 un 11 mēnesi. Tātad vismaz 5 mēnešus gadā auto stāv ieziemots. (Šādu nummuru likšana ļauj taupīt uz apdrošināšanu un ceļa nodokli).
Ko tik visu nevar redzēt...


Dabūju paspēlēties ar Canon EOS 350D un 18-55 optiku (spēlējoties sapratu, ka optika fotogrāfēšanai ārpusē laikam nav īsti piemērota, jo prasījās vairāk tele-efekts). Bet nu brīvs kritikai


Intergalaktiskais tūrismsJo tālāk jo trakāk...


Darba darīšanās skraidot iekrita acīs


Pie mājas durvīm nesmukulis noparkotsBiju aizgājis uz AustrumBerlīnes tirgu.

Tirgoti tiek visādi krāmi, kurus pārdot visādi cilvēki

Ļoti izplatīta ir riteņu tirgošana, kas izskatās zagti...Bet pats labākais - tiek piekrāsoti turpat pie tirgus pļaviņā - neapmierināta kliente bija savu lietoto riteni arī uz pļaviņu atnesusi atpakaļ, kur tam veica "servisu". :shura;
....bez komentāriem....