Online

Pašreiz BMWPower skatas 100 viesi un 52 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesZiemassvētku vakariņas pie Elizabetes

Pievienota: 19. Jun 2008, 15:03
Atjaunota: 19. Jun 2008, 15:19

Komentāri (155)

Visas galerijas no lietotāja Bimmer


Aizvadītajos Ziemassvētkos neliela daļa BMWPower.lv apmeklētāju saņēma individuālu ielūgumu no reģistrētās lietotājas Elizabetes vakariņām pie sevis Mežaparkā, četrstāvu savrupmājā. Pasākums izvērtās ļoti pozitīvs, ko atzina arī daži klātesošie enerģiskākas atpūtas cienītāji.

Uzreiz jautāsiet, kāpēc Ziemassvētku galerija parādās tikai pirms Jāņiem? Tam ir divas cēloņsakarības. Pirmkārt, bildes tika nodotas apstrādāt ar Photoshop apmeklētājam MaXeLL, kurš drīz pēc šī pasākuma devās slēpot uz Austriju, tāpēc vienkārši fiziski drīza galerijas publicēšana nebija iespējama. Bet tad aptuveni šī paša cilvēku loka Jaungada sagaidīšanas apskats (http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=3572>sk.galeriju) radīja tik milzīgu un sensacionālu interesi, ka tā dienas laikā kļuva par viskomentētāko galeriju visā BMWPower.lv vēsturē, iepriekšējo rekordu pārspējot pieckārtīgi! Tā kā tūkstoš komentāru ielāde vienā lapā bremzē servera darbību, tad tika pieņemts lēmums Ziemassvētku vakariņu galeriju nepubliskot līdz BMWPower.lv V3 palaišanai, kur komentārus dala pa lapām un tādejādi serveri negrauj gadījumā, ja komentāru lavīna atkārtojas.

Kad V3 ar lielo aizkavēšanos tika palaists, šis pasākums jau bija piemirsts, tomēr līdz ar pēdējā laika aktīvajām atpūtas pasākumu reportāžām, atausa atmiņā, tāpēc dalāmies iespaidos! Un vasaras saulgrieži būtu piemērots brīdis, lai atskatītos uz ziemas saulgriežiem.


Vakariņu galvenā pavāra pienākumu uzņēmās MaXeLL, kurš uz Ziemassvētku brīvdienām bija ieradies Latvijā no studijām Oksfordā.Pamazām sarodas viesi

Kamēr gaļas cepetis šmorējas, pārējie aperitīvā iemalko kādu dzērienuTikmēr ēdamistabā pamazām tiek klāts galds

Kad sagatavošanas darbi pabeigti, var svinīgi atklāt pasākumu, ar zobenu atšaujot dzirkstošo vīnuPERFS, būdams pasākuma patrons, mielastu atklāj ar uzrunu

PERFS uz brīdi ieslīgst citā dimensijāVakarā gaitā risinoties neformālām sarunām, MaXeLL iepazīstināja citus ar savu Oksfordas arhitektūras studiju kursa darbiemOK, Krista saka: „Pietiks bildēt!”