Online

Pašreiz BMWPower skatas 29 viesi un 9 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesGangZta E46 ar suteneru diskiem

Pievienota: 11. May 2008, 19:54
Atjaunota: 11. May 2008, 20:08

Komentāri (107)

Visas galerijas no lietotāja Bimmer


Ir daudz, piemēram, forumā diskutēts par to, cik lielu disku izmēru ir normāli likt uz dažāda veida BMW. Tomēr jebkuram sevis cienošam BMW u.c. premiālā segmenta markas spēkrata īpašniekam ir skaidrs - jāliek maksimāli lieli diski, cik vien tās collas tur lien arkās.

Šeit ir spilgs piemērs 3.sērijas E46 gadījumā. BMWPower apmeklētājs GangZta savai troikai uzlicis 20 (atkārtoju - DIVDESMIT) collu diskus, kas ir tikai normāls izmērs šādam auto un būtībā var kalpot par piemēru, "kā vajag"!

Maksimāli lielus un hromētus diskus tūninga pasaulē sauc par "pimp wheels" jebšu "suteneru diski". Tā kā suteneri pēc likuma arī ir bandīti, tad tas, iespējams (ja Sporcs izteiks atzinību), skaitās pie Banditishen tūninga.

Kā saka pats īpašnieks - GangZta - tad pie kultūras nama Essential, piebraucot ar šādu, esi pirmais džeks. Visi tā vien lūr un uzdod jautājumus no sērijas "a kur tur vispār riepas!?", "kā ar tādiem var pabraukt!?" utt.Kamēr uz ielas pļāpājām ar Edmundo (no kreisās), PERFS un GangZta, visi garāmgājēji un garāmbraucēji uz šiem diskiem posīja vienkārši šitā -