Online

Pašreiz BMWPower skatas 46 viesi un 2 registreti lietotaji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

ReģistrētiesBeidzot saņēmos

Pievienota: 16. Mar 2008, 16:17
Atjaunota: 16. Mar 2008, 17:37

Komentāri (40)

Visas galerijas no lietotāja Vacsons


Beidzot esmu saņēmies atrādīt savu pārvietotāju, kas tika iegādāts pagājušā gada jūlijā Vācijā, pie BMW dīlera - 320D, 2005.g., Touring ar jauno 150 Zs dzinēju.Pirms pirkšanas ilgi mobilē un citur meklēju 330d ar feisliftu, jauno 204 hp dzinēju, max nopakotu, ar m paku utt.. Kas meklē tas atrod , izdevās aizrunāt (norezervēt) labu eksemplāru piezvanot "vācietim" netālu no Minhenes, kurš izrādās runāa arī krieviski .
Sakasu naļiku, Airbaltic aizved līdz Minhenei, izkāpju Minhenes lidostā, zvana krievs, saka, ka viņam nezinot kolēģis notirgojis aparātu .
Pēc neliela šoka un uzpīpēšanas izštukoju, ka jābrauc uz centru, jāmeklē cits variants, kas nebūs viegli, jo tāds 330d ir retums.Centrā atrodu internetu, sameklēju 330d ar labu cenu, bez pakas, ar patizlu salonu, bet ar lielo navi. Pēc db.de izpētu kā līdz turienei nokļūt - 2.5h ar vilcienu un dodos ceļa, lai pirms tumsas vēl paspēju viesnīcu atrast tuvāk placim, kas izrādās oficiāls BMW pārdevējs Etlingenā. Ap 23 ierodos Etlingenā, atrodu viesnīcu, guļam .No rīta uz placi, izrādās lietotu autiņu daudz, visi apmēram no 03.gada un uz augšu. E46 kādi 40gb., pārsvarā tūringi. Eksemplārs, kuru redzēju internetā izrādās bliezts, priekšā stoikas stakanā pat viens uzgrieznis nestāv vietā. No diviem pāedevējiem man trāpās turks, kas aci nemirkšķinot (dīlera placis) sprauž batonu, ka labs auto, nav sists utt., iet pāri ar metāla biezuma mērītāju un sprauž batonus
Izbraucot izrādījās, ka tukšgaitas apgriezieni tā drebina visu mašīnu, ka jānoskurinās , a turkam viss "top zustand".
Šo variantu atmetam, neder tāds unfallwāgens. Izpētot piedāvājumu acīs iekrita tagadējais eksemplārs - bija prakstiski viss ko gribējās, bet nebija 16:9 navi(M pakai pie dīlera pietrūka nauda}. Noskrējiens 60000km apstiprināts ar servisa grāmatu, salons kā jauns utt..
Izvērtējot, izštukoju - jāņem, izbraucu pa bāni, cēliens 150Zs dzinējam izrādījās labāks kā varētu domāt. Nokaulējam 500 eur no cenas un sākam formēt papīrus.Turks sarunā vietējo Radisson pa lēto, aizved līdz viesnīcai, norunājam laiku cikos rīt būs pakaļ, jo tranz'ta numuriem izrādās jau ir par vēlu, kautgan pulkstenis tikai 12.Izštukoju laika daudz jāaizšuj uz pilsētu, viesnīca bāņa malā. Piķi negribu līdzi staipīt, aizbāžu numurā aiz gleznas.No rīta baigā steiga ar formēšanām, ap 11 tiekam galā, turks saka braucam uz placi parakstīt pirkuma dokumentus, samaksāt naudu .
Atceros, ka nauda palika viesnīcā nu jau kādas 2 stundas
Mochījam uz viesnīcu, turks tāds manāmi nobažījies, kamēr braucam. Galā viss kārtībā, ielaiž numurā, nauda kā dzīva .Tad uz placi, maksājam naudu, 2000km un mājās!

P.S. Šodien uzliku vasarenes, ziemenes dodās pelnītā atpūtāPaldies par uzmanību!