Vācu pensionārs iegādājas jau 135. BMW pēc kārtas

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (36)
 • Drukāt
 • Klauss Hameršmits

  Raimonds Zandovskis,
  29-06-2009

  73 gadus vecs pensionējies vācu uzņēmējs Klauss Hameršmits ir viens no lojālākajiem “BMW” klientiem. Tikko viņš iegādājies “BMW M6 Competition”, kas ir jau 135. “BMW” markas automobilis, ko šis cienījamais kungs nopircis.

  Pirmo “BMW” automobili Hameršmits iegādājās vēl 1963.gadā, un tas bija “BMW 1800tii” modelis. Kopš tā laika viņš nopircis vēl 26 “M” sērijas modeļus, 29 “Alpina” ateljē uzlabotos “BMW” un vēl 80 citus “BMW” spēkratus. Tādējādi izriet, ka pensionārs gadā pircis vidēji trīs “BMW” automobiļus.

  Kā stāsta pats Hameršmits, tad pirmo reizi automobili vadījis 12 gadu vecumā, kad sēdējis tēvam klēpī un pats grozījis tikai stūri, jo nav spējis aizsniegt pedāļus. Māte teikusi, ka viņa pirmais izrunātais vārds bērnībā bijis “auto”. Jauno “BMW M6 Competizione” viņš iegādājies, jo patīk tā modernās tehnoloģijas, lieliskā vadāmība un jaudīgais motors, tajā pašā laikā saglabājot iespēju to ekspluatēt ikdienā. “BMW” sagādā viņam braukšanas prieku, tāpēc Hameršmits ir lojāls tieši šai markai.

  :

  ::
  :BMW M6 Competition:
  :
  Atgādināsim, ka “Competition” paktones spēkrats no standarta 507 zirgspēku jaudīgā “BMW M6” atšķiras ar citāda regulējuma DSC un ABS sistēmu, aizmugurējo bloķējošos diferenciāli, agresīvāka veidola motora pārsegu, oriģināla dizaina riteņu diskiem ar “Pirelli P Zero Corsa” augstas veiktspējas riepām, ka arī balstiekārtas pazeminājumu par aptuveni 10 milimetriem. Papildus “BMW M6” bāzes cenai 118 tūkstošu eiro apmērā par “Competition” pakotni jāpiemaksā vēl aptuveni trīs tūkstoši eiro.

  Piedāvājam noskatīties “BMW” sagatavoto video sižetu ar “BMW M6 Competition” atslēgu nodošanu Hameršmitam “BMW Welt” kompleksā. Spiediet peles klikšķi uz tālāk redzamā attēla, lai aktivizētu video straumējumu.


  Ja video neizdodas noskatīties iepriekšminētā veidā, aplūkojiet to šeit.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties


  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv