Ātrās palīdzības 'BMW X6' ar 407 zirgspēkiem

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (14)
 • Drukāt
 • Raimonds Zandovskis,
  15-05-2009

  Kompānija “BMW” izgatavojusi speciālu versiju apvidus kupejai “X6”, kas paredzēta neatliekamās palīdzības dienestiem un ir aprīkota ar specializēto medicīnisko aprīkojumu. Ātrās palīdzības “BMW X6” versija tiks prezentēta šobrīd notiekošajā “RETTmobil” specializēto transportlīdzekļu izstādē Vācijā.

  :

  ::
  :
  Par pamatu izstādes eksponātam izmantota šobrīd visjaudīgākā “BMW X6” modifikācija “xDrive50i”, kas aprīkota ar 4,4-litru V8 biturbo benzīna dzinēju un attīsta 407 zirgspēku jaudu. No vietas līdz 100 km/h šāds automobilis spēj paātrināties 5,4 sekundēs un sasniegt 250 km/h maksimālo braukšanas ātrumu. Tomēr palīdzības dienestiem tiks piedāvātas arī jaudas ziņā piezemētākas “BMW X6” ātrās palīdzības versijas, piemēram, ar bāzes versijā pieejamo 235 zirgspēku trīslitru dīzeļdzinēju.

  :
  ::
  :
  Ambulances “BMW X6” trafarēts atbilstoši Vācijas standartiem un ir aprīkots ar speciālajiem gaismas un skaņas signālierīcēm. Tāpat spēkrata salons pārveidojams pēc klienta vēlmēm, piemēram, tā aizmugurējā daļā iebūvējot medicīniskās iekārtas.

  :
  ::
  :
  Jāatzīmē, ka apvidus automobiļu izmantošana ātrajā palīdzībā nav neparasta prakse Vācijā, jau šobrīd tiek izmantoti, piemēram, tamlīdzīgi pārbūvēti “Volkswagen Touareg” apvidū, kur ar tradicionālu ambulances busiņu steidzamā kārtā izbraukt būtu apgrūtinoši.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  www.Rezervesdalas24.lv

  www.siguldaadventures.com

  www.bungee.lv